Ola Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
E pili ana i kēia mea:
Kī ʻōhūjelly konjac:ʻAno poepoe ke ʻano, ʻono palupalu, lele Q. hana ʻia mai ka konjac, kahi mea kanu piha i kafiber meaʻai, i hoʻohui ʻia ʻaʻole wale i loko o ke kī ʻōhū akā i nā kī a i ʻole nā kī waiū āu e makemake ai, Hāʻawi mākou i nā mea kūʻai aku me nā hui pū ʻana a me nā manaʻo hou aʻe e hana ana i nā hiki inu palena ʻole. Palupalu a ʻāwili hoʻi, ʻo ka jelly Konjac kahi koho olakino maikaʻi loa no ʻoe i nā momi tapioca! ʻO kēia mea momona haʻahaʻa kaulanameaʻai māmā konjacmai ʻĀsia mai e hoʻohui i ke ʻano a me ka ʻono keu i kēia hui caramelized no kahi ʻano waha kupaianaha āu e aloha ai - me ka ʻole o nā calorie keu a me nā carbs.
• piha i ka fiber meaʻai, ka mea e hoʻomāʻona ai iā ʻoe a hoʻemi i ka ʻai ʻana.
• E hoʻomāʻona i kou makemake i ke kī ʻono me kahi hui ʻono o Brown Sugar Milk Tea a me nā jellies chewy i loko o kahi syrup caramelly gooey a ʻano pata. E hāʻawi iā ʻoe iho i nā mea inu maikaʻi Starbucks ma kahi hapa o ke kumukūʻai.
• ʻEhā ʻono: ʻOno kumu, ʻono kō ʻeleʻele, ʻono Matcha a me ka ʻono Sakura.
ʻAno
1. Mākaukau e hoʻohana
2. E mālama i kahi maloʻo a me kahi anu, i wehe ʻole ʻia no 1 makahiki
3. Hoʻohana ʻia no ka mea inu anu, ʻono maikaʻi
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | Kī ʻōhūjelly konjac |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 0Kcal |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa ka protein/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 336kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 18.4g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 3g |
| Sodium: | 17mg |
He konjac maoli ia a hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he mea maka e hana aihe jelly konjac palupalu.Hiki ke hoʻohui ʻia me kekahi mau ʻano mea maka. ʻO ia kekahi o lākou, a hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he mea liʻiliʻi i loko o ke kī waiū wale nō.ʻO ka jelly boba konjaca me ka momi he wahi like, ʻo ia ka hiki ke hana ʻia i nā ʻano ʻono like ʻole, e like me ka ʻono kumu, matcha, kō ʻeleʻele, a pēlā aku. Ma ka ʻono, ua māhele ʻia lākou i ke ʻano waxing palupalu, ke ʻano elastic crisp a me ke ʻano pale wela e hoʻololi i nā huahana kī waiū like ʻole.
ʻAno ʻai: Hiki ke hoʻohui ʻia i nā mea inu like ʻole, e like me: waiū, tī/kope/waiū/waiū niu/huaʻai, a pēlā aku.
Nīnau pū nā kānaka:
He aha ka meakonjackī ʻōhū?
Hana ʻia mai konac i piha maoli i ka fiber soluble i kapa ʻiaglucomannanma kahi o nā momi tapioca kiʻekiʻe-calorie.
He aha ka jelly ʻeleʻele i loko o ke kī ʻōhū?
Nā momi tapioca ʻeleʻele Boba. Ua kapa ʻia hoʻi he pehu a he momi paha..
He aha nā mea i hana ʻia ai nā jellies i loko o ke kī ʻōhū?
hana ʻia maiʻiʻo niu, a i ʻole konjac, he huahana mea kanu.





