Factory pololei keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Ma hea e kūʻai ai i nā noodles konjac
ʻO Ketoslim MoMa ke ʻano he mea lawelawe lawelawe meaʻai hoʻokahi, hāʻawi mākou i nā huahana maikaʻi loa ma nā kumukūʻai maikaʻi loa no kāu hale ʻaina, pā, hale kūʻai nui, lumi kuke, hale hoʻoikaika kino, hale kūʻai meaʻai māmā a me nā mea hou aku.
ʻAʻole wale kā mākou pahuhopu e hāʻawi i kā mākou mea kūʻai aku me kanā huahana kūʻai nui maikaʻi loama nā kumukūʻai haʻahaʻa loa, akā e hāʻawi pū i ka lawelawe mea kūʻai aku hoʻokahi-a-hoʻokahi a me ka hoʻouna wikiwiki. Ma hope o ka ʻoihana konjac no nā makahiki he ʻumi a ʻoi, loaʻa iā mākou nā mea ʻē aʻenā noodles udon konjacMa hope o ka ʻoi aku o hoʻokahi ʻumi makahiki o ko mākou hana ʻana i ka ʻoihana konjac, he pilina maikaʻi ko mākou me nā mea hana hale ʻaina, nā hale kuke a me nā loea lawelawe meaʻai ma ka ʻāina holoʻokoʻa. Ke manaʻolana nei mākou e lilo i hale kūʻai kū hoʻokahi no kāu mau pono meaʻai kūʻai nui a pau.
Nai konjac udon pulu pulu pulu konjac pasta ole konjac noodles.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | noodles udon konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac,Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō,kalaka haʻahaʻa/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 4KCal |
| Kōpaʻa: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 3.2g |
| Sodium: | 7 mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
ʻEkolu mau ʻike liʻiliʻi e pili ana i ka konjac
| KaʻAnuʻu Hana 1 | Mai ka wānā huahana konjachiki ke hoʻololi a palaho me ka ʻole o ka mālama ʻana i ka wai, ʻo ka hoʻohana ʻana i ka wai lye e mālama i ka meaʻai i loko o ka ʻeke (me ka ʻole o ka hoʻohui ʻana i nā mea mālama) mālama i ke ʻano o ka meaʻai konjac, a me ka ʻono maikaʻi. |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | Waiwai ka meaʻai Konjac i ka fiber dietary, akā ʻaʻole hiki ke hāʻawi i ka ikehu a me ka protein lawa, no laila e ʻaimeaʻai konjaci ka manawa like, e hoʻomanaʻo e hoʻohui i kekahi mau huaʻai, nā mea kanu a me ka ʻiʻo o ka meaʻai oh, no laila ʻoi aku ka maikaʻi o ke olakino. |




