ʻAi Mākaukau | Pānaʻi Laiki, Laiki Konjac koke | Ketoslim Mo
E pili ana i ka mea
ʻO ke ʻano o ka laiki konjac koke ua like ia me ka laiki konjac, akā he laiki maloʻo ia. Hiki iā ʻoe ke hoʻomohu iā ia i loko o ka wai wela no kekahi mau minuke ma mua o ka ʻai ʻana. He kūpono a wikiwiki ka laiki konjac koke, a hiki iā ʻoe ke hauʻoli i ka meaʻai ʻono i loko o kekahi mau minuke wale nō. He kūpono ia no nā limahana keʻena a me nā mea kūʻai aku e ʻai wale ana e hauʻoli i kahi pāʻina maʻalahi a wikiwiki; akā he mea maikaʻi ka laiki konjac i ke kino kanaka. ʻO ka mea nui oʻO KetoslimMoʻO nā huahana konjac he aʻa konjac, he waiwai nui i nā meaola. Loaʻa ka glucomannan a me ka fiber dietary, ʻaʻohe kō a haʻahaʻa loa i nā calorie.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki Konjac koke Halal |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai, pauka Konjac |
| Nā Hiʻohiʻona: | Meaʻai Halal/Fiber kiʻekiʻe/Meaʻai Vegan/ʻOno ʻala |
| Hana: | Hoʻemi Kaumaha, Maʻalahi e lawe, Pānaʻi ʻAi Meaʻai ʻAi ʻOle |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Kaumaha ʻupena: | 230g |
| Kalapona: | 31g |
| Ka nui o ka momona: | 7.2g |
| Ola Papa: | 12 mau mahina |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi |
| 2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike | |
| 3. Loaʻa ka OEM ODM OBM | |
| 4. Nā laʻana manuahi | |
| 5. MOQ haʻahaʻa |
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 212 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina momona 7.2g | 12% |
| Huina Kalapona 31g | 10% |
| Pūmua 3.8g | 6% |
| ʻO ka fiber meaʻai 4.3g | 17% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Sodium 553mg | 28% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
ʻO kā mākou mau pono
MEA ʻAI HALAL:ʻO Ketoslim MoHe halal ka laiki konjac a kūlike me nā kūlana ʻai Islam. ʻO ke ʻano kēia, hiki i nā mea kūʻai Muslim ke hauʻoli i kēia meaʻai ʻono i hoʻomākaukau ʻia me ka hopohopo ʻole e pili ana i kona ʻano paʻa.
KA LOAʻA O KA FIBER: Waiwai ka laiki konjac koke i ka fiber meaʻai, he mea hoʻohui kumu no ka mālama ʻana i ke olakino. Hoʻolaha ka nui o ka fiber i ka hana kūpono o ka ʻōnaehana hoʻoheheʻe, pale i nā ālai ʻana, a kōkua i ka kaohi ʻana i ke kō koko a me nā pae cholesterol. Ma ka ʻai ʻana i kā mākou Konjac Rice, hiki iā ʻoe ke hoʻonui maʻalahi i kāu lawe ʻana i ka fiber meaʻai e hoʻomaikaʻi i kou olakino holoʻokoʻa.
Meaʻai ʻAi Kanaka ʻOle: ʻO kā mākou laiki konjac he meaʻai meaʻai meaʻai me ka ʻole o nā mea hoʻohui. He koho kūpono kēia no ka poʻe e hahai ana i ka papaʻai meaʻai meaʻai. Inā he mea aloha meaʻai ʻoe a i ʻole kekahi e ʻimi nei i kahi koho vegan, hāʻawi kā mākou Konjac Rice Moments iā ʻoe i kahi ʻaina ahiahi vegan momona.
ʻONO ʻONO: He ʻono momona a ʻala ko kā mākou laiki konjac koke, e lawe mai ana i kahi ʻike ʻono hoihoi i ka poʻe makemake i ka meaʻai ʻala. Hiki i ka ʻala ke hoʻohui i ka ʻono i ka meaʻai me ka hoʻoulu ʻana i ka pōloli a me ka hoʻonui ʻana i ka hoihoi i ka meaʻai. Inā makemake ʻoe i ka meaʻai ʻala, e hāʻawi kā mākou laiki konjac iā ʻoe i kahi pāʻina wela maikaʻi loa.
Kiʻi kikoʻī
ʻAno Kuke
Nā hiʻohiʻona kūpono
Hale Hana






