Nūdela koke Meaʻai Konjac Ketoslim-mo ʻono Vermicelli ʻOno Sauerkraut
E pili ana i kēia mea:
Pasta lahilahi:Me he mea lā he mau noodles pasta (spaghetti) maʻamau, akā ʻoi aku ka maikaʻi o lākou no kou olakino. ʻO kā mākou pasta skinny kaulana mau ʻianā noodles haʻahaʻa calorie, no laila he kūpono ia nopani ʻai.
ʻO ka meaʻai kahiko: Hana ʻia nā noodles mana a i ʻole nā huahana āpau mai kamea kanu konjac(me ka wai lime mineral e kōkua i nā noodles e mālama i ko lākou ʻano). ʻO ia ke ʻano like me nā mōneka Buddhist nāna i hoʻomohala i kēia mau noodles i hana ai iā lākou ma mua o 1,400 mau makahiki i hala aku nei ma Kina a me Iapana kahiko!
Nā ʻono ʻē aʻe: ʻO ka haʻahaʻa o nā calorie haʻahaʻa carb a i ʻole gluten free ʻaʻole ia he manaʻo ʻaʻole hiki iā ʻoe ke hauʻoli i nā kīʻaha ʻono, hāʻawi mākou iā ʻoe i nā mea he nuinā mea ʻonono ke koho ʻana, e koho i hoʻokahi e hoʻomaka ai i kāu ʻano ʻai olakino hou i kēia manawa!
Nā Pōmaikaʻi he nui: Hana ʻia maiaʻa konjac, piha i ka fiber meaʻai, nui ka nuiʻO GlucomannanUa hōʻike ʻia e kōkua i ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i nā pae kō koko i nā poʻe me ka maʻi diabetes a me ke kūʻē ʻana i ka insulin. Ma muli o ka lohi o ka fiber viscous i ka hoʻokahe ʻana o ka ʻōpū, piʻi mālie ke kō koko a me nā pae insulin i ka wā e komo ai nā meaʻai i loko o kou koko. Hoʻopaneʻe kā lākou fiber viscous i ka hoʻokahe ʻana o ka ʻōpū, no laila e noho māʻona ʻoe no ka manawa lōʻihi a ʻai iki i ka ʻai ʻana.
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
1. E wehe i ka pūʻolo.
2. Ua mākaukau e ʻai, hiki ke ʻai ʻia kēia noodles koke konjac me ka kali ʻole.
3. ʻO kāu wale nō e hopohopo ai, ʻo ia ka leo nui o kou ʻūlū ʻana i ka wā e ʻai ana i kēia mea ʻono kuʻuna noodle pani spaghetti.
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela koke Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 180g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 64Kcal |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa carb/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū ma Kina 2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ʻo OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 64Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 2.6g |
| Kalapona: | 7.4g |
| Sodium: | 1026mg |
Nā mea hou aku e ʻimi ai
Nīnau pū nā kānaka
he aha ka konjac Food | Ketoslim Mo
He aha nā Noodles Konjac Skinny Pasta?
He aha ka hopena o ka ʻili o ka konjac oat | Ketoslim Mo
No ke aha i kapa ʻia ai ka konjac ʻo ia ka meaʻai maikaʻi loa | Ketoslim Mo
He mea weliweli anei ka ʻai ʻana i nā noodles Shirataki me ka ʻole o ka calorie i kēlā me kēia lā | Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
he aha ka konjac Food | Ketoslim Mo
pehea e hana ai i konjac| Ketoslim Mo
He aha ka hopena o ka ʻili o ka konjac oat | Ketoslim Mo
No ke aha i kapa ʻia ai ka konjac ʻo ia ka meaʻai maikaʻi loa | Ketoslim Mo
He mea weliweli anei ka ʻai ʻana i nā noodles Shirataki me ka ʻole o ka calorie i kēlā me kēia lā | Ketoslim Mo
Aʻo hou aʻe…
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou








