meaʻai māmā konjac Ketoslim Mo meaʻai ʻai mea kanu ʻono sauerkraut 22g
E pili ana i kēia mea:
Konjacmeaʻai māmā: Ua kapa ʻia kā mākou meaʻai māmā konjac ʻo LaTiao ma Kina, ua like ke ʻano me ka meaʻai māmā WeiLong, a ua hana ʻia kā mākou meaʻai māmā konjac mai ke aʻa konjac, ʻO nā meaʻai olakino kūlohelohe a pau, piha i kafiber meaʻai, ua like ke ʻano o ka meaʻai māmā me kēlā mau konjac chewynā jelliesua hoʻokomo lākou i nā kī ʻūhū, akā ua ʻoi aku ka "ʻoi aku ka ʻōniʻoniʻo" o kēia.
Nā ʻono ʻē aʻe: ʻEhā mau ʻono nou e koho ai, ʻo ka sauerkraut wela wela a me ka ʻono pepa i hoʻopaʻa ʻia, wehe i ka pūʻolo a e honi ʻoe i ke ʻala, hāʻawi nā ʻono like ʻole iā ʻoe i ka manaʻo like ʻole, inā hiki iā ʻoe ke lawe i ka ʻono ʻala, e hoʻāʻo i ka mea ʻala, inā makemake ʻoe i ka ʻono ʻawaʻawa, e hoʻāʻo i kasauerkrautʻono.
He kūpono ke lawe pū me: Loaʻa i kēlā me kēia pūʻolo he 22g (20g no ka ʻono ʻala), hiki iā ʻoe ke hauʻoli i ka meaʻai konjac ma ka home a inā makemake ʻoe e kaʻana like me nā hoaaloha a lawe mai paha me ʻoe, e kau wale i loko o ka ʻeke, e hauʻoli i ka ʻono ʻono i kēlā me kēia manawa a ma nā wahi āpau!
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
1. E wehe i ka pūʻolo.
2. Mākaukau e ʻai.
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | Konjac snack sauerkraut ʻono |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 22g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai, Pauka Konjac, Pepa ʻokiʻoki (pepa millet), ʻaila rapeseed, starch, paʻakai ʻai, pepa, kō keʻokeʻo, mea ʻala, mea hū hū, Nā mea hoʻohui meaʻai (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), ʻano ʻai |
| Ola papa: | 9 mahina |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū ma Kina 2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ʻo OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 295kJ |
| Pūmua: | 1.1g |
| Nā momona: | 3.2g |
| Kalapona: | 4.5g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 7.2g |
| Sodium: | 1380mg |
Nīnau a me nā Pane
He aha ka meaʻai māmā konjac?
I ka nānā mua ʻana, manaʻo paha kekahi ua hana ʻia ka meaʻai māmā me ka heʻe a i ʻole ka heʻe. Akā ʻo ka ʻoiaʻiʻo, ua hana ʻia ka meaʻai māmā me ka palaoa konjac. Ua hoʻopili ʻia lākou pākahi no ka ʻai maʻalahi, no laila hiki iā ʻoe ke lawe iā ia i nā wahi āu e makemake ai. ʻO kēlā me kēia ʻeke he 26kcal wale nō, he mea kūpono ia no kahi meaʻai māmā.
He aha ka meaʻai māmā ʻo Weilong?
He hōʻailona meaʻai māmā ʻo Weilong Foods e hana a hana i nā noodles ʻala, nā meaʻai kai maloʻo, a me nā ʻano meaʻai māmā ʻē aʻe.
He aha ka mea ʻono o Weilong?
ʻIke Laulā o Weilong Delicious Global Holdings.
Nā mea hou aku e ʻimi ai
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.

E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou





