konjac Oat Noodles Ketoslim Mo ʻono ʻono ʻai Diabetes shirataki pasta
E pili ana i kēia mea
ʻO nā noodles oat Konjac kekahi ʻano o kā mākoukūpono i ka keto nā meaʻai konjac, i kapa ʻia hoʻiNūdela ʻoka Shirataki or Nā noodles ʻoka mana, ʻaʻole like me nā moʻo ʻē aʻe, kēianā noodles ʻoka konjacua hui pū ʻia me ka palaoa oat apalaoa konjacʻo ka hoʻohui ʻana i ka fiber oat i ka hui ʻana, ʻaʻole ia e hoʻonui wale i ke ʻano o nā noodles e hoʻohālike i nā noodles hua manu maʻamau akā e hoʻonui pū i nā pono meaʻai o nā noodles. ʻo ia ke kumu i kapa ʻia ai ʻo "Nūdela ManaHana ʻia mai kamea kanu konjac, i ulu ʻia ma ka hikina hema o ʻAsia, ʻo Kina a me Iapana hoʻi. piha kēia mea kanu i ka fiber dietary. ʻO ia ka mea e hoʻolilo ai i kā mākou huahana i mea pani kūpono no ka poʻe pohō kaumaha.
PEHEA E HOʻOMAU AI/HOʻOHANA AI
-
1. E palai i ka ʻakaʻakai, ka mea ʻono soy, ka mea ʻono soya, a me ka ʻaila sesame.
2. E hoʻokomo i nā mea kanu i loko o ka pā.
3. E hoʻohui i nā noodles a hoʻowali maikaʻi.
4. E hoʻohui i ka paʻakai a hoʻāʻo.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | nā noodles ʻoka konjac |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, palaoa ʻoka, wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 9Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.





