Nūdela palaoa holoʻokoʻa Ketoslim Mo Shirataki nūdela organik maloʻo
E pili ana i kēia mea
ʻO nā noodles oat Konjac kekahi ʻano o kā mākoukūpono i ka keto nā meaʻai konjac, i kapa ʻia hoʻiNūdela ʻoka Shirataki or Nā noodles ʻoka mana, ʻaʻole e like me nā moʻo ʻē aʻe, ua hui pū ʻia kēia mau noodles konjac oat me ka palaoa oat a me ka palaoa konjac, ʻo ka hoʻohui ʻana i ka fiber oat i ka hui ʻana ʻaʻole wale ia e hoʻonui i ke ʻano o nā noodles e hoʻohālike i nā noodles hua manu maʻamau akā e hoʻonui pū i nā pono meaʻai o nā noodles. ʻo ia ke kumu i kapa ʻia ai ʻo "Nūdela ManaHana ʻia mai ka mea kanu konjac, i ulu ʻia ma ka hikina hema o ʻAsia, ʻo Kina a me Iapana hoʻi. piha kēia mea kanu i ka fiber dietary. ʻO ia ka mea e hoʻolilo ai i kā mākou huahana i mea pani kūpono no ka poʻe pohō kaumaha.
PEHEA E HOʻOMAU AI/HOʻOHANA AI
-
1. E palai i ka ʻakaʻakai, ka mea ʻono soy, ka mea ʻono soya, a me ka ʻaila sesame.
2. E hoʻokomo i nā mea kanu i loko o ka pā.
3. E hoʻohui i nā noodles a hoʻowali maikaʻi.
4. E hoʻohui i ka paʻakai a hoʻāʻo.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | nā noodles ʻoka konjac |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, palaoa ʻoka, wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 9Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nīnau: He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
Pane: ʻAʻole, palekana ia no ʻoe e ʻai.
Nīnau: No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
Pane: Ua pāpā ʻia ma Australia ma muli o ka pilikia o ka ʻū ʻia ʻana.
Nīnau: He maikaʻi anei ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
Pane: ʻAe akā ʻaʻole i nā manawa a pau.




