Laiki Haʻahaʻa Carb,Laiki Momi Keʻokeʻo Konjac | Ketoslim Mo
E pili ana i ka mea
Nā mea nui olaiki momi konjacʻo ia hoʻi: ke aʻa konjac a me ka wai; ʻo ka mea nui o ka konjac ʻo glucomannan, he ʻano fiber meaʻai ia e pono ai ke kino o ke kanaka. Ma hope o ke komo ʻana i loko o nā ʻōpū, e omo ia i ka wai a pehu e hana i kahi manaʻo o ka piha, a laila e hōʻemi ana i ka ʻai ʻana; ʻo ka lua, loaʻa iā ia ka hopena o ka hoʻomaikaʻi ʻana i ke kaiapuni ʻōpū, e hoʻolalelale ana i ka peristalsis ʻōpū a hoʻomaikaʻi i ka constipation. I ka manawa like, ʻaʻohe kō o ka laiki konjac, haʻahaʻa nā calorie, anā kalapona haʻahaʻaHiki iā ia ke pani i ka laiki maʻamau a kūʻaiʻO Ketoslim Mokonjac alaiki momii mea e olakino ai kāu papaʻai.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki momi Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō/haʻahaʻa kalapona |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 125KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Ua ʻike anei ʻoe i ka laiki me ka haʻahaʻa loa o ka nui o ka carbohydrate?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | ʻO ka mea āu i ʻike ʻole ai, he kumu maikaʻi loa ka laiki hihiu no nā meaola ʻē aʻe he nui, me ka zinc, ka huaora B6, a me ka waikawa folic. ʻOi aku ka haʻahaʻa o ka nui o ka carbohydrate i ka laiki hihiu ma mua o nā ʻano laiki ʻē aʻe, me 32 grams o nā carbohydrates net no kēlā me kēia kīʻaha laiki i moʻa ʻia (164 grams). |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | ʻO ka mea aʻe ka laiki i hana ʻia e ka konjac, no ka mea, he mea kanu haʻahaʻa ka konjac i ka hydrate carbohydrate, ʻo ka meaʻai e pili ana i ka konjac i hana ʻia e ia, he haʻahaʻa loa nā calorie, ʻaʻole pono ʻoe e hopohopo e pili ana i ka pilikia o ke kō koko. |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
He aha ka laiki konjac?
Hana ʻia ka laiki Konjac artificial me ka pauka Konjac maikaʻi a me ka pauka micro me ka ʻenehana kū hoʻokahi. Ua like ke ʻano me ka laiki maoli, palupalu a me ka ʻono glutinous, elastic, hiki ke kuke manuahi i ka fiber maka me ka ikehu wela haʻahaʻa laiki artificial hou.
ʻO wai ka laiki i emi loa ka nui o nā kalapona?
ʻO nā meaʻai haʻahaʻa haʻahaʻa ka laiki, ka palaoa, ka kulina, ka ʻoka a me nā meaʻai ʻē aʻe, a laila ʻo ka calorie haʻahaʻa loa ʻo ka laiki Konjac, kiʻekiʻe ka fiber a me nā calorie haʻahaʻa, me ka konjac i hana ʻia me ka laiki oat, me ka laiki porridge, ka kuke ʻana i ka millet porridge, ka laiki porridge, a i ʻole ka ʻai porridge, ʻo kā lākou calorie i hoʻohālikelike ʻia me ka laiki, he haʻahaʻa loa ia, he koho maikaʻi nō hoʻi.
He aha ka ʻokoʻa ma waena o ka laiki konjac a me ka laiki konjac pearl?
ʻO ke ʻano o ka laiki Konjac a me ka laiki momi konjac, ʻo ka pauka maikaʻi ʻo Konjac ka mea nui, hana ʻia me kahi hana kūikawā, waiwai i ka fiber dietary, wai kalapona haʻahaʻa a me ka wela haʻahaʻa, ʻo ko lākou ʻokoʻa nui ma ke ʻano like ʻole, ʻo ka laiki Konjac ka laiki hua lōʻihi, a he poepoe ka laiki momi. ʻAʻohe ʻokoʻa o ka ʻono, hiki ke hoʻohui ʻia ka laiki Konjac i nā mea ʻē aʻe e hana i nā ʻono laiki ʻē aʻe.



