ʻO ka laiki hoʻomehana ponoʻī, kahi pani meaʻai wikiwiki no ka hoʻomoana | Ketoslim Mo
E pili ana i kēia mea
Aia i loko o ka laiki konjac e hoʻomehana ponoʻī ana kahi pahu hoʻomehana, e maʻalahi ai ka ʻai ʻana, a ʻo kona kaumaha māmā e maʻalahi ai ka lawe ʻana.Hiki i ka laiki Konjac ke pani i ka laiki keʻokeʻoe, a ʻo kona nui o ka carbohydrate he 80% ka emi ma mua o ka laiki keʻokeʻo. He laiki olakino ia me ka momona haʻahaʻa, nā calorie haʻahaʻa a me ke kō ʻole.ʻO Ketoslim Moua aʻo ʻia pehea e hoʻokomo hohonu ai i ka laiki konjac i ke ola o nā mea kūʻai.Laiki hoʻomehana ponoʻīe hōʻoluʻolu a wikiwiki hoʻi, e hoʻemi ana i ka manawa a nā mea kūʻai e hoʻolilo ai i ka kuke ʻana.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki hoʻomehana ponoʻī |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 100g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Laiki, palaoa kulina ʻai ʻia, mono-diglyceride fatty acid ester, calcium dihydrogen phosphate, palaoa konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻAʻohe gluten/ʻAʻohe momona/Keto friendly |
| Hana: | Kūpono / Mākaukau e ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 355Kcal |
| Pūmua: | 6.4g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 80.8g |
| Sodium: | 0mg |
PEHEA E HOʻOMAU AI/HOʻOHANA AI
1. E hoʻohui i kanā kīʻaha i moʻa ʻiame ka laiki i loko o ke pola liʻiliʻi
2. E kau i ka pā hoʻomehana a ninini i ka wai mahana o ka lumi i loko o ke pola nui i lalo i ka mea liʻiliʻi.
3. e kau i ke pola liʻiliʻi ma luna o ke pola nui. e uhi i nā mea a pau me ke poʻi.
4. E kali no kahi o 15 mau minuke.
5. Inā e puka mai ana ka mahu mai loko mai o ke pola, e ʻai i kāu meaʻai!
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
ʻO ka mea nui ka laiki maloʻo, a hoʻohana ʻia ka hopena o ka ʻeke hoʻomehana me ka wai e hoʻomehana i ka laiki ma o ka wai.
E ninini i ka laiki i loko o ka pahu laiki a hoʻohui i ka nui o ka wai kūpono; e wehe i ka ʻeke hoʻomehana, e hoʻohui i ka nui kūpono o ka wai anuanu, e kali a hoʻokuʻu ka ʻeke hoʻomehana i ka wela, a hauʻoli ma hope o 15 mau minuke.
ka wai e hoʻopili me ka Calcium Oxide. A laila hoʻomaka kahi hopena kūlohelohe exothermic e hoʻopuka ai i ka wela.
Hoʻopuka ʻia ka wela e kahi hopena exothermic i hana ʻia ma ka hoʻohui ʻana i ka wai mahana o ka lumi i nā minelala pauka e like me ka magnesium, ka hao a me ka paʻakai. Ua hoʻolālā ʻia ka ʻōpala i mea e waiho ai ka wai wela ma lalo o ka pā o ka meaʻai a hoʻomāhu iā ia.
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nīnau: He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
Pane: ʻAʻole, palekana ia no ʻoe e ʻai.
Nīnau: No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
Pane: Ua pāpā ʻia ma Australia ma muli o ka pilikia o ka ʻū ʻia ʻana.
Nīnau: He maikaʻi anei ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
Pane: ʻAe akā ʻaʻole i nā manawa a pau.





