Laiki koke Prebiotic | laiki hoʻomehana ponoʻī | Laiki Ketoslim Mo Prebiotics
E pili ana i ka mea
Laiki hoʻomehana koke prebioticHe mea kūpono loa ia no ka hoʻohana ʻana i kēlā me kēia lā. Hiki ke waiho ʻia i loko o ke keʻena a i ʻole e lawe ʻia i ka wā e hele wāwae ana a i ʻole e hoʻomoana ana. Ke pōloli ʻoe, hiki iā ʻoe ke ʻai maʻalahi e like me nā noodles koke, no laila ua kapa ʻia hoʻi he laiki koke. ʻO ke kaumaha o kēlā me kēia pūʻolo he 100 grams. Hiki iā ʻoe ke hoʻohui i kāu mea ʻono punahele a i ʻole nā mea ʻai ʻaoʻao, e like me ka curry a me ka risotto. Inā ʻoe e lawe i waho, e kau wale i ka laiki i loko o kahi pahu, e ninini i ka wai wela a kali no kekahi mau minuke ma mua o ka ʻai ʻana.
ʻO Ketoslim Mohe mea hana konjac ʻoihana a me ka mea hana kūʻai nui. Hiki iā ʻoe ke hoʻokaʻaʻike mai iā mākou no ka hoʻopilikino ʻana. Inā he nui a liʻiliʻi paha, e hoʻāʻo mākou i ka mea maikaʻi loa e hoʻokō i kāu mau pono.
PEHEA E HOʻOMAU AI/HOʻOHANA AI
-
E hoʻolapalapa i ka wai a hiki i ka mahana o 100 degere Celsius.
2. E ninini i ka laiki a pau i loko o kekahi pola nui a i ʻole i loko o ka ʻūpā.
3. E ninini i ka wai wela, e kali ma kahi o 25 mau minuke.
4. E hoʻohui i kekahi mau kīʻaha a i ʻole kekahi mea hoʻohui āu e makemake ai.
5. E ʻai i kāu pāʻina ʻono i kēia manawa!
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki koke Prebiotic |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 100g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, palaoa mea kanu, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ nā hanana waho/ Koa |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina 2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 6Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 1.6g |
| Sodium: | 6mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nīnau: He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
Pane: ʻAʻole, palekana ia no ʻoe e ʻai.
Nīnau: No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
Pane: Ua pāpā ʻia ma Australia ma muli o ka pilikia o ka ʻū ʻia ʻana.
Nīnau: He maikaʻi anei ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
Pane: ʻAe akā ʻaʻole i nā manawa a pau.




