ʻO nā noodle HALAL maloʻo Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
E pili ana i kēia mea
Maloʻo pololeipastahe ʻanonoodles koke, he mea kūpono loa ia,pūʻali koaʻO ka hoʻohana ʻana a i ʻole ka ʻai ʻana ma waho nā koho maikaʻi loa. 100 gram no kēlā me kēia lawelawe, koho naʻauao no ka lawe ʻana inā ʻoe ma kahi huakaʻi a piʻi mauna paha. Ma mua o ka Kalikimaka, paipai mākou iā ʻoe i kēia noodles koke hou me ka hoʻēmi. Hana ʻia mai ke aʻa konjac, piha ia ifiber meaʻaiʻO ka lōʻihi o ka manawa āu e pōloli ai. ʻAʻohe ʻono, hiki iā ʻoe ke hoʻohui i nā mea āu e makemake ai, maʻalahi ke kuke nou, e hoʻolapalapa a i ʻole e hoʻomoʻa wale ʻia nā mea ʻelua i ʻae ʻia.
PEHEA E HOʻOMAU AI/HOʻOHANA AI
1. E hoʻohui i nā kīʻaha i moʻa ʻia melaikii loko o ke kīʻaha liʻiliʻi
2. E kau i ka pā hoʻomehana a ninini i ka wai mahana o ka lumi i loko o ke pola nui i lalo i ka mea liʻiliʻi.
3. e kau i ke pola liʻiliʻi ma luna o ke pola nui. e uhi i nā mea a pau me ke poʻi.
4. E kali no kahi o 15 mau minuke.
5. Inā e puka mai ana ka mahu mai loko mai o ke pola, e ʻai i kāu meaʻai!
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Pasta Pololei Maloʻo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 100g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Pauka Konjac, mānoanoa ʻuala, wai, nā mea hoʻohui meaʻai |
| Ola papa | 18 mahina |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻAʻohe gluten/ʻAʻohe momona/Keto friendly |
| Hana: | Kūpono / Mākaukau e ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 221Kcal |
| Pūmua: | 1.9g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 52.3g |
| Sodium: | 11mg |
WIDEO
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nīnau: He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
Pane: ʻAʻole, palekana ia no ʻoe e ʻai.
Nīnau: No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
Pane: Ua pāpā ʻia ma Australia ma muli o ka pilikia o ka ʻū ʻia ʻana.
Nīnau: He maikaʻi anei ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
Pane: ʻAe akā ʻaʻole i nā manawa a pau.




