Laiki Konjac me ka Protein Kiʻekiʻe | Haʻahaʻa ka carb, ʻaʻohe Gluten | Ketoslim Mo
E pili ana i ka mea
ʻO ka laiki kiʻekiʻe-protein kekahi ʻano olaiki konjacʻO kona mea nui ke aʻa okonjac, he waiwai i lokoglucomannanʻO kēia laiki kiʻekiʻe-protein (laiki me ka hapa nui o ka portein) he haʻahaʻa ia i nā carbohydrates, keto, fiber kiʻekiʻe, gluten-free, a he nui nā pono no ke kino:
HAʻAHA I NĀ KALORI:ʻO ka Protein Kiʻekiʻe i Kuke mua ʻiaLaiki Konjache haʻahaʻa loa ia i nā calorie, he koho maikaʻi loa ia no ka poʻe e ʻimi nei e hōʻemi i kā lākou ʻai calorie. Loaʻa iā ia kahi hapa wale nō o nā calorie o ka laiki maʻamau, e lilo ia i koho maikaʻi loa no ka pohō kaumaha.
HAʻAHA I KA CARB:Kiʻekiʻe ka protein i kuke mua ʻialaiki konjache haʻahaʻa loa hoʻi i ke kō, e kūpono ai no ka poʻe e hahai ana i ka papaʻai haʻahaʻa-carb a ketogenic paha. ʻO kēia ke koho kūpono no ka poʻe e ʻimi nei e hōʻemi i kā lākou ʻai ʻana i ka starch me ka hauʻoli ʻana i kahi pāʻina ʻono.
ʻAʻohe Gluten:ʻAʻohe gluten ka laiki Konjac Protein kiʻekiʻe i kuke mua ʻia, he koho maikaʻi loa ia no ka poʻe hopohopo no ka gluten a i ʻole ka poʻe e hahai ana i kahi papaʻai gluten-free.
ʻIke Meaʻai
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 351 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina Momona 1.1g | 2% |
| Momona Kūpaʻa 0g | 0% |
| Momona Trans 0g | |
| Huina Kalapona 67g | 22% |
| Pūmua 16.5g | 28% |
| ʻO ka fiber meaʻai 0.6g | 2% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Pūmua KiʻekiʻeLaiki Konjac |
| Mea Hoʻohui Nui: | Laiki, pauka protein laiki,pauka konjac, ka palaoa kulina amylose kiʻekiʻe |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻAʻohe Gluten/Haʻahaʻa ka Momona/Kiʻekiʻe ka Pūmua/ʻAʻohe Sodium |
| Hana: | Hoʻemi Kaumaha, Hoʻemi Kō Koko, Meaʻai ʻAi KanakaPānaʻi ʻAi |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Kaumaha ʻupena: | 80-120 (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kalapona: | 16.5g |
| Ka nui o ka momona: | 1.1g |
| Ola Papa: | 12 mau mahina |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi |
| 2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike | |
| 3. Loaʻa ka OEM ODM OBM | |
| 4. Nā laʻana manuahi | |
| 5. MOQ haʻahaʻa |
Kiʻi kikoʻī
Nā hiʻohiʻona kūpono
Hale Hana
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
ʻO ka mea hana konjac ʻoihana, ʻo ka mea āu e uku ai he hōʻoiaʻiʻo maikaʻi, a ʻo ka mea āu e manaʻo nei he lawelawe mālama
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
100% Non-GMO; Hoʻokuʻu ʻia mai ka hoʻāʻo ʻana i ka maʻi allergy; ʻO ka lakio amino acid kaulike, i hui pū ʻia me ka protein pea, hoʻokō i ka PDCAAS = 1; ʻOno neutral, ʻono maikaʻi, maʻalahi ke hana.
Hoʻopaʻa i ke kō koko; ʻAʻole omo a hoʻoheheʻe ʻole ʻia i ka wai; ʻŌpala; Hōʻoia ʻono; Lawe pono; Hoʻolōʻihi i ka māʻona; Ke kūpaʻa wela kiʻekiʻe; Ke kūpaʻa kiʻekiʻe o ke kaomi; Nā calorie haʻahaʻa maikaʻi; Mālie a palupalu; ʻO nā prebiotics maikaʻi loa; Hoʻomaikaʻi i ka ʻai ʻana; ʻAno maikaʻi, paʻa wai kiʻekiʻe.






