Nā Nūdela Udon Konjac Oat Kumukūʻai Maikaʻi Loa Pasta Olakino Nūdela koke| Ketoslim Mo
- Paipai i ka ʻai olakino - Nūdela Udon Konjache meaʻai ʻono ia e paipai ana i ka pohō kaumaha olakino me 73kJ wale nō o nā calorie no 100g. Loaʻa i nā ʻono ʻē aʻe e like meUdon Maʻemaʻea meʻUdon Spinach, ʻaʻohe kō a pau kēlā me kēia noodles, ʻaʻohe gluten a haʻahaʻa hoʻi i nā calorie.
- Hoʻokumu ʻia ma ke kumu o Konjac- Hana ʻia nā Oatmeal Udon Noodles mai kahi mea hoʻohui kūikawā, ʻo ia hoʻimea kanu konjac, he ʻōiwi ia ma ke komohana hema o Kina a aia i lokoglucomannan, he fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia a olakino hoʻi e kōkua ana i ka ʻai ʻana a me ka pohō kaumaha.
- He koho ʻono maikaʻi loa no nā nūdela ʻoka Konjac Udon-- E lawelawe i nā noodles oat me hoʻokahi a ʻelua mau kīʻaha wai no kahi koho ʻono e nānā ai i kāu mea e ʻai ai. Ke hoʻopili kēia mau olonā me ka wai i ka wā o ka ʻai ʻana, kōkua lākou i ka hoʻopiha ʻana i kou ʻōpū, e hana ana i kahi manaʻo o ka māʻona a kōkua i ka pohō kaumaha.
ʻO Ketoslim moʻO Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe. Hāʻawi mākoukūʻai nui ʻana i nā noodles konjac.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | nā noodles ʻoka konajcʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai, titanium dioxide, olonā oat |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ʻo OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 37Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
ʻOat Udon noodles Kina nui wikiwiki meaʻai olakino Kaulana no ka pohō kaumaha meaʻai vegan
Nā mea hou aku e ʻimi ai
He olakino anei nā noodles konjac?
Hiki i nā huahana Konjac ke loaʻa nā pono olakino. No ka laʻana, hiki iā lākou ke hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko a me nā pae cholesterol, hoʻomaikaʻi i ke olakino o ka ʻili a me ka ʻōpū, a paipai i ka pohō kaumaha ma ka hoʻonui ʻana i nā manaʻo o ka piha. E like me nā mea hoʻohui meaʻai i hoʻoponopono ʻole ʻia, ua ʻōlelo ʻia ka poʻe me nā pilikia ʻōpū a i ʻole nā maʻi maikaʻi ʻole e nīnau i ke kauka ma mua o ka lawe ʻana i ka konjac.
No ke aha i pāpā ai ʻo Australia i ka konjac?
ʻOi aku ka pālua o ka nui o ka fiber i loko o nā noodles Konjac ma mua o ka pasta maʻamau. ʻO kona fiber glucomannan, ʻo ia hoʻi ke aʻa konjac, e hoʻoulu ai i ka ʻōpū e pehu e hana i ka manaʻo o ka piha. Hoʻohana ʻia ia ma ke ʻano he mea hoʻomānoanoa i kekahi mau meaʻai. Ma Australia, ua pāpā ʻia ʻo ia ma ke ʻano he mea hoʻohui i ka makahiki 1986 ma muli o kona hiki ke lilo i mea pōʻino a ālai i ka ʻōpū.
Pehea e kuke ai i nā noodles konjac maloʻo?
E hoʻokomo i nā noodles maloʻo i loko o ke pola, e ninini i loko o ka wai e paila ana a hoʻomoʻa no 10 mau minuke. E palupalu mālie nā noodles maloʻo. E hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao, e hoʻohui i nā noodles, e kuke no 10 mau minuke, e hoʻohui i nā mea hoʻohui, nā mea ʻala a me nā kīʻaha ʻaoʻao, a e ʻohi a ʻai.




