ka pauka konjac organik i hoʻokaʻawale ʻia mai ka palaoa glucomannan | Ketoslim Mo
Pauka Konjache ʻano fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia, nona ke ʻano a me ka hana me ka pectin. Loaʻa iā ia ka glucomannan nui, i haku ʻia me nā glucose a me nā subunits mannose. Ulu nui ia ma nā wahi mahana o ʻAsia, e like me Sichuan, Yunnan, Chongqing, a pēlā aku.
He meaʻai kūlohelohe maʻemaʻe ka pauka Konjac, me ka ʻole o nā pigments ʻino a me nā mea mālama i ke olakino kanaka. Hoʻohana maʻamau ʻia i nā meaʻai, Kinatofu konjacua hana ʻia mai kēia mea hoʻohui a ua waiwai i ka fiber meaʻai a me ka protein, akā ua hoʻohana ʻia i kēia manawa ma ke ʻano he ala ʻē aʻe e hōʻemi ai i ke kaumaha. Hiki iā ia ke hoʻohaʻahaʻa i nā pae kō koko. Ke kuleana o ka hōʻemi kaumaha.
ʻAno: pauka keʻokeʻo
ʻAno hoʻomaloʻo: hoʻomaloʻo pīpī a hoʻomaloʻo hau
ʻOno: ʻOno konjac hou
Ola papa: 12 mahina
mea hoʻohui meaʻai konjac gum powder extract glucomannan palaoa
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | pauka konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 25KG |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, kalaka haʻahaʻa/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 680KJ |
| Kōpaʻa: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 50 mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
He aha ka palaoa konjac organik?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | He nui nā ʻano like ʻole o nā noodles palaoa Konjac a ua hana ʻia mai ke aʻa o ka mea kanu konnyaku imo, he mea kanu hihiu e like me ka ʻuala hihiu i ʻĀsia. Loaʻa i ke aʻa o ka mea kanu ka nui o ka wai a me ka fiber. ʻO ka palaoa mea kanu mai kēia mea kanu ua kapa ʻia ʻo konjac fkou. |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
Nā Nīnau i Nīnau Pinepine ʻia
He aha ka manawa hoʻouna wikiwiki loa no nā Noodles Konjac?
Aia kekahi mau nūdela Konjac i hōʻoia ʻia e Halal?
Hiki iā ʻoe ke hāʻawi i ka ʻike e pili ana i nā noodles Konjac koke?
He aha nā palapala hōʻoia e pono ai no ka hoʻokuʻu aku iā Konjac i ka Hikina Waena?
Ma hea e loaʻa ai iaʻu nā Nūdela Konnyaku kiʻekiʻe a haʻahaʻa ka momona?
He aha maoli ka konjac?
ʻAʻole paha i kamaʻāina kekahi poʻe i ka huaʻōlelo a i ʻole ka inoa konjac, he mea kupanaha ia no ka mea he ʻōiwi ia no nā ʻāina ʻĀsia. He mea kanu ʻo Konjac i loaʻa ma Kina a ma ka Hikina a me ka Hikina Hema o ʻAsia, akā no nā mea hoʻopihapiha meaʻai, hoʻololi pinepine ʻia ka hua konjac i pauka a laila hana ʻia i nā meaʻai konjac like ʻole e like me nā noodles konjac, ka laiki konjac, ka tofu konjac, nā meaʻai māmā konjac, a pēlā aku.
He mea kākaʻikahi loa ka Konjac ma ke Komohana a ʻaʻole ʻike ʻia kāna hana, koe wale nō nā mea hoʻolako e loea i ke kūʻai aku ʻana i ka pauka, loaʻa paha lākou a ʻaʻole paha ma kou wahi ke ʻole ʻoe e kūʻai iā lākou ma ka pūnaewele.
He aha ka glumannan?
Ke ʻimi nei ʻoe i nā mea hoʻohui i hana ʻia mai ka konjac, manaʻo paha ʻoe e kapa ʻia lākou ʻo "organic konjac Powder." ʻO Glucomannan kahi fiber i loaʻa i loko o ka konjac, a ua ʻōlelo ʻia he nui nā pono olakino o ka pauka. No laila, ua kapa ʻia nā pauka i hana ʻia me ka hoʻohana ʻana i ka konjac e nā fiber i loko, ʻaʻole e ka mea kanu.



