Konjac raiki keto | Ketoslim Mo oat konjac raiki | ʻai maʻi maʻi shirataki
E pili ana i ka mea
ʻOi aku ka haʻahaʻa o ka nui o ka starch o nā ʻano laiki waena i hoʻohālikelike ʻia me ka laiki pōkole, a ma muli o ke ʻano kuke ʻana a me ke ʻano laiki, hiki ke hopena i kahi ʻano creamy ma mua o ka sticky i nā kīʻaha. ʻO nā ʻano laiki waena nui i hoʻohana ʻia i ka risotto ʻo Carnaroli a me ka laiki arborio.
Laiki Konjac Keto: KonjacʻO ka Laiki Momi ʻOat, i ʻike ʻia hoʻi ʻoLaiki Mana or Laiki Shirataki, he meaʻai keto-friendly a kūpono hoʻi no ka poʻe maʻi diabetes. Hana ʻia maiaʻa konjac, he waiwai ia ikonjac glucomannan.
Laiki ʻOka Konjachoʻohui i ka palaoa oat i ka laiki konjac maʻamau, e hāʻawi ana iā ia i ka ʻono a me ka fiber oats. He pani laiki kūpono ia no nā papaʻai keto a me nā meaʻai haʻahaʻa-carb. Hana ʻia ʻo Konjac me 97% wai a me 3% fiber mea kanu konjac. He meaʻai haʻahaʻa calorie kūlohelohe ia, he haʻahaʻa hoʻi ka momona a ʻaʻohe kō, a kūpono hoʻi no ka poʻe maʻi diabetes e hoʻohana iā ia ma ke ʻano he meaʻai nui.
•Nā Kalori Haʻahaʻa/Momona/Nā Kalapona
• ʻAʻohe gluten
• Kūpono no ka maʻi diabetes
ʻAʻole kēia manaʻo ʻaʻole hiki iā ʻoe ke hauʻoli i ka meaʻai ʻono ke hoʻemi ʻoe i ka ʻai. Hiki i ka Konjac Oat Pearl Rice ke hoʻomāʻona i kou makemake a me nā pono e hōʻemi ai i ke kaumaha. Ua hōʻoia ʻia kā mākou huahana e nā hui mana e like me HACCP, IFS, BRC, a pēlā aku, a ʻo ka palekana a me ke olakino e kau mua ʻia.
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | Laiki momi ʻoka Konjac |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa ka protein/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 37kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0.46g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
- E palai i nā ʻāpana kālika me ka ʻaila avocado a hiki i ka wā e lilo ai i ʻeleʻele gula māmā.
- E waiho i ka ʻaila kālika, e waiho wale ana i 0.5 tbsp i loko o ka skillet me ka pata ghee i hoʻomālamalama ʻia.
- E kālua i ka laiki shirataki haʻahaʻa-carb me ka paʻakai a me ka pepa a hiki i ka wā e hoʻomaka ai ka laiki e pohā.
- E hoʻolei i ka laiki i ka ʻaoʻao a hoʻohui i ka aminos niu a laila e uhi i ka laiki ma luna o ka mea ʻala.
- E hoʻokuke i ka laiki i ka ʻaoʻao a hoʻohui i nā hua manu i kāwili ʻia e hana i nā hua manu palupalu
- E hoʻolei a uhi i nā hua manu a pau ka wai.
- E hoʻonani me nā chives, nā ʻāpana kālika palai, a lawelawe i ka ʻaila kālika ma ka ʻaoʻao!
Nā mea hou aku e ʻimi ai
Nīnau pū nā kānaka
he aha ka konjac Food | Ketoslim Mo
pehea e hana ai i konjac| Ketoslim Mo
He aha ka hopena o ka ʻili o ka konjac oat | Ketoslim Mo
No ke aha i kapa ʻia ai ka konjac ʻo ia ka meaʻai maikaʻi loa | Ketoslim Mo
He mea weliweli anei ka ʻai ʻana i nā noodles Shirataki me ka ʻole o ka calorie i kēlā me kēia lā | Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
ʻAʻole, ua hana ʻia ia mai ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai, kahi e kōkua ai i ka pohō kaumaha.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Hiki i nā noodles konjac ke hoʻomaʻi iā ʻoe?
ʻAʻole, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, he ʻano mea kanu maoli ia, ʻaʻole e hana ʻino ka noodles konjac i hana ʻia iā ʻoe.
He Keto anei nā noodles konjac?
He keto-friendly nā noodles Konjac. He 97% wai a he 3% fiber. He carb ka fiber, akā ʻaʻohe ona hopena i ka insulin.





