nā noodles calorie ʻole nā meaʻai holoʻokoʻa Wholesale Konjac kelp noodles | Ketoslim Mo
ʻO kēlā me kēia 100 grams onā noodles ʻaʻohe calorieholoʻokoʻanā meaʻaiUa like ka waiwai o ka calorie me kahi o 1 ʻuala ʻuala a me 0.2 maiʻa, ʻo ka emi ʻana o ka lawe ʻana i nā calorie ua like ia me ka holo maʻamau o ka wahine 1 hola, 1.5 hola ʻauʻau, yoga 3 hola,pasta haʻahaʻa kalapona, ʻono Q pāʻani ikaika, hiki ke palai, hoʻolapalapa, sopa, hui
Nā noodles pulu maʻemaʻe konjac spaghetti haʻahaʻa carb kūʻai nui Konjac kelp noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | nā noodles kelp konjac nā meaʻai holoʻokoʻa-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,ʻaʻohe noodles konjac |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 4KCal |
| Kōpaʻa: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 3.1g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
He aha nā noodles i loaʻa ʻole nā calories?
| Nā Meaʻai Noʻonoʻo Mana | Nūdela Shiratakihana ʻia mai ka glucomannan, kahi fiber i unuhi ʻia mai ke aʻa o konjac. Ma muli o ka hele ʻana o ka fiber ma kou mau ʻōpū me ka ʻole o ka ʻeli ʻia a hoʻomāʻona iā ʻoe, ʻaʻohe calorie a ʻaʻohe carb nā noodles shirataki Wholefoods. |
| Nā Meaʻai Holoʻokoʻa | ʻO wai ka mea olakino, ka laiki maʻemaʻe a i ʻolenā noodles konjacnā meaʻai holoʻokoʻa?... No ka hoʻohālikelike ʻana, aia i loko o 100 grams o ka laiki keʻokeʻo he 175 calories. Loaʻa pū kekahi i loko o kanalima grams o nā noodles (maloʻo, maka) ka helu like o nā calorie. No laila, ʻo ka nui like o nā noodles (e laʻa, 100g) e hāʻawi i nā calorie hou aku |
| Nā Kalori o nā Nūdela Kelp | Kalori 6 |
Konjac: ʻIke kikoʻī
No ka ʻohana Araceae ka Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch), a ua ulu mai ia mai ka hikina hema o ʻAsia. Ua ulu ʻia ma ka hema a me ka hikina hema o Kina a me Vietnam. Hoʻopuka ʻia kona mau pua ma kahi spathe ʻeleʻele poni, me kahi ʻōpū mānoanoa e hiki ke ulu a hiki i 30 cm ke anawaena.
ʻO ka ʻōmole maloʻo a kuʻi ʻia ua kapa ʻia ʻo ka palaoa konjac, kahi i loaʻa mai ai ka konjac glucomannan1.
Moʻolelo
Ua hoʻohana ʻia ʻo Konjac ma Kina, Iapana a me ʻAsia Hikina ma ke ʻano he meaʻai.
Nā Pōmaikaʻi
ʻO Glucomannan kahi fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia e hoʻonui ai i ka manaʻo o ka piha a kōkua iā ʻoe e lilo i ke kaumaha.




