nā noodles mana nā meaʻai holoʻokoʻa Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
ʻO ka ʻokoʻa ma waena o ka oatmeal a me kapasta(a i ʻole spaghetti) ʻo ia ka lahilahi o ka pasta a ʻoi aku ka laulā o ka oat lasagne, akā ua hana ʻia mepauka konjac, hemeaʻai keto organikHoʻomaʻemaʻe ka konjac low-carb i kou ʻōpū
OEM&ODM ʻOno ka noodles Shirataki me ka meaʻai mea kanu konjac Gluten Free Konjac oat lasagne
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Lasagna ʻOka Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/momona/kō,kalaka haʻahaʻa/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 8Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 4g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou




