Nūdela konjac maloʻo Nūdela olakino spinach konjac i helu ʻia ma ka helu kiʻekiʻe| Ketoslim Mo
E pili ana i kēia mea
Maloʻonā noodles konjacua kapa ʻia hoʻiNūdela Shirataki or Nūdela manaʻO Konyaku (ʻike ʻia hoʻi ʻo konjac a i ʻole konnyaku) kahi meaʻai kuʻuna Kepanī a hana ʻia mai nā aʻa Konyaku. Kanu nui ʻia ma ka Hikina Hema, Kina a me Iapana. He pani kūpono a olakino hoʻi ia no ka carbohydrate, haʻahaʻa i nā calorie,ʻaʻohe glutena me ka vegan/vegetarian. Hoʻopili ia i kēlā mau ʻono mai ka meaʻai i kuke ʻia me ia, e ʻono ai. Eia kekahi, he keto noodles konjac maloʻo ameaʻai maʻi diabetes, ʻo ia ka mea e pani ai i ka meaʻai olakino loa no lākou. A ma muli o ka fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia, e ʻoluʻolu ka poʻe a ʻai iki. ʻO ke koho maikaʻi loa no ka pohō kaumaha.
Nā lepili huahana
| Inoa huahana: | Nūdela konjac maloʻo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 100g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Palaoa pīni soya ʻōmaʻomaʻo, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 2% |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ʻaʻohe momona, haʻahaʻa ka momona/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
Pehea e hoʻopau ai/hoʻohana ai
1. E hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao a hoʻokomo i ka noodles konjac maloʻo i loko.
2. E wehe i ka noodles a hoʻolapalapa no 5 mau minuke.
3. E hoʻokahe maikaʻi a laila e hoʻohui i nā mea ʻala a i ʻole nā mea ʻono i loko, e hauʻoli i kāu pāʻina!
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 369Kcal |
| Pūmua: | 14.9g |
| Nā momona: | 0.9g |
| Kalapona: | 74g |
| Sodium: | 18mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
He aha ka konjac maloʻo?
ʻEke o ka konjac maloʻo keʻokeʻo ʻO nā noodles lōʻihi he mau noodles kuʻuna i hana ʻia me ka konjac, kahi i kūʻai pinepine ʻia i loko o kahi ʻeke i piha i ka wai. Eia nō naʻe, ua hoʻomaloʻo ʻia kēia huahana hou loa a kaomi ʻia e kahi mīkini i loko o kahi ʻano poepoe a oblong, kahi e maʻalahi ai ka mālama ʻana a me ka kuke ʻana.
Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā noodles shirataki maloʻo?
ʻAʻole nui ko lākou ʻono, no laila hana maikaʻi me nā meaʻai like ʻole a me nā mea ʻala. ʻO nā noodles konjac maʻamau he "pulu" a "maloʻo", a loaʻa pū kekahi i nā ʻeke like ʻole, e like me nā ʻeke, nā pahu, nā pahu pepa alumini, a pēlā aku.
Pehea e kuke ai i nā noodles konjac maloʻo?
E hoʻokomo i nā noodles maloʻo i loko o ke pola, e ninini i loko o ka wai e paila ana a hoʻomoʻa no 10 mau minuke. E palupalu mālie nā noodles maloʻo. E hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao, e hoʻohui i nā noodles, e kuke no 10 mau minuke, e hoʻohui i nā mea hoʻohui, nā mea ʻala a me nā kīʻaha ʻaoʻao, a e ʻohi a ʻai.
He maikaʻi anei nā noodles konjac nou?
ʻOiaʻiʻo, ʻaʻole hiki i nā noodles konjac ke hōʻemi wale i kou kaumaha, hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, akā hoʻomaha pū i ka paʻa ʻana o ka ʻōpū ma ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka ʻōpū. Inā makemake ʻoe e olakino, he mea nui ka ʻai olakino kūpono a me ka hoʻoikaika kino.




