Manufacturer maloo shirataki noodles 75g maloʻo konjac noodles | Ketoslim Mo
Nūdela Konjac maloʻo
Pehea e ʻai ai:
E hoʻomoʻa i ka konjacknā noodles konjac maloʻoi loko o ka wai no 30 mau minuke, e hoʻomohu a palupalu, a laila holoi me ka wai maʻemaʻe. Hiki iā ʻoe ke hoʻohana ia mea ma ke ʻano he noodles maʻamau a i ʻole he kīʻaha ʻaoʻao e like me ka ipu wela, ka stew, a pēlā aku.
Inā ʻoe e hoʻāʻo nei i ka maloʻonā nūdela shiratakiNo ka manawa mua, ua ʻōlelo ʻia e ʻai mua ʻoe i kahi ʻāpana liʻiliʻi e pale aku ai i ka pehu ʻana a me nā manaʻo ʻoluʻolu ʻole.
ʻAʻohe ʻono a ʻono loa! E lawelawe wale me kāu mea ʻono punahele! shirataki noodles maloʻo e like menoodles ʻuala ketono ka mea, he ʻono māmā loa ko lākou ma ke ʻano o ke ʻano, ʻo ia hoʻi he kūpono lākou no ka hoʻohui ʻana i nā mea ʻala a me ka hana ʻana i kekahi meaʻai āu e moeʻuhane ai.
Ma hea e kūʻai ai i nā noodles shirataki
ʻO Ketoslim MoMa ke ʻano he mea lawelawe lawelawe meaʻai hoʻokahi, hāʻawi mākou i nā huahana maikaʻi loa ma nā kumukūʻai maikaʻi loa no kāu hale ʻaina, pā, hale kūʻai nui, lumi kuke, hale hoʻoikaika kino, hale kūʻai meaʻai māmā a me nā mea hou aku.
ʻAʻole wale kā mākou pahuhopu e hāʻawi i kā mākou mea kūʻai aku me kanā huahana kūʻai nui maikaʻi loama nā kumukūʻai haʻahaʻa loa, akā e hāʻawi pū i ka lawelawe mea kūʻai aku hoʻokahi-a-hoʻokahi maikaʻi loa a me ka hoʻouna wikiwiki ʻana. Ma hope o ka ʻoihana konjac no nā makahiki he ʻumi a ʻoi a me ka loaʻa ʻana o nā ʻelele ma ka ʻāina holoʻokoʻa me mākou, haʻaheo mākou i ke kūkulu ʻana i nā pilina mau loa me nā hale ʻaina, nā hale kuke a me nā loea lawelawe meaʻai ma ka ʻāina holoʻokoʻa a ke manaʻolana nei e lilo i hale kūʻai hoʻokahi no kāu mau pono meaʻai kūʻai nui.
75g noodles konjac maloʻo momona ʻole keto diet foods me ka mea ʻono
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela Konjac Maloʻo -ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 75g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles no ka pohō kaumaha |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 21Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 4.9g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 0.7g |
| Sodium: | 6.1mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Maloʻo anei nā noodles shirataki?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | Nā meaʻai KonjacʻAʻole maloʻo ka mea i mālama ʻia me ka wai. ʻO ka pōmaikaʻi, ʻaʻohe o lākou ʻala Shirataki maʻamau, a ua maloʻo lākou a maʻalahi hoʻi e lawe a mālama. Aneane ʻaʻohe ona ʻono, akā hiki ke omo maʻalahi i ka hapa nui o nā mea ʻala, e like me nā buns hoʻāla i ka ramen, ka soy sauce, a i ʻole ka mea ʻala stir-fry. |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | ʻO kēia ʻano noodles maloʻo, he 75 grams ka ʻeke liʻiliʻi, hiki i kahi ʻeke liʻiliʻi ke kaumaha o ke kanaka, inā ʻoe e ʻai pinepine i nā mea hou aku, hiki iā ʻoe ke kau i 2 mau ʻāpana e kuke ai oh |
Hiki iā ʻoe ke hoʻomaloʻo i nā noodles konjac?
ʻOi aku ka maikaʻi inā ua maloʻo lākou, hiki iā ʻoe ke mālama iā lākou no ka manawa lōʻihi i loko o ka pantry. Akā, ʻaʻole hiki iā ʻoe ke ʻai iā ia i hala ka lā. ʻOno me nā mea kanu i kālua ʻia, ka soy sauce a me nā ʻāpana moa/vegan.
Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā noodles shirataki maloʻo?
ʻAʻole nui ko lākou ʻono, no laila hana maikaʻi me nā meaʻai like ʻole a me nā mea ʻala. ʻO nā noodles konjac maʻamau he "pulu" a "maloʻo", a loaʻa pū kekahi i nā ʻeke like ʻole, e like me nā ʻeke, nā pahu, nā pahu pepa alumini, a pēlā aku.
Pehea e kuke ai i nā noodles konjac maloʻo?
E hoʻokomo i nā noodles maloʻo i loko o ke pola, e ninini i loko o ka wai e paila ana a hoʻomoʻa no 10 mau minuke. E palupalu mālie nā noodles maloʻo. E hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao, e hoʻohui i nā noodles, e kuke no 10 mau minuke, e hoʻohui i nā mea hoʻohui, nā mea ʻala a me nā kīʻaha ʻaoʻao, a e ʻohi a ʻai.






