shirataki lasagna Nā Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto haʻahaʻa kalaponalasagna shiratakihiki ke hana ʻia i hoʻokahi tausani papa o nā pancakes, ua uhi ʻia ka waena me ka mea ʻala, me nā mea kanu mākaukau e ʻai a me ka ʻiʻo palai ʻo Patty, ʻai chewy loa, ʻo kēia ʻano konjac i hana ʻia me ka lasagne,noodles konjac shiratakiʻAʻole e wela ka ʻai, he 270 grams ka ʻeke, ʻo ke kaumaha o 1 kanaka. Hiki ke hoʻopilikino ʻia, kākoʻo ʻo OEM/ODM laʻana manuahi.
ʻO ka noodles konjac i hoʻopilikino ʻia 270g noodles ʻili anu haʻahaʻa carb maʻemaʻe shirataiki Konjac Cold Noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | lasagna konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō,kalaka haʻahaʻa/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 0 mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Meaʻai Lasagne Konjac
Makemake paha ʻoe
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou




