ʻO ke aʻa konjac fiber nā meaʻai holoʻokoʻa hotpot ʻōpū huluhulu Haʻahaʻa calorie kiʻekiʻe fiber
E pili ana iā Ketoslim mo
ʻO Ketoslim moHe mea hana ʻo Co., Ltd.meaʻai konjacme nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | meaʻai vegan konajcʻO Ketoslim Moʻōpū huluhulu |
| Kaumaha ʻupena | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Pauka Konjac(Palaoa Konjac), Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa kālorie/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | ka pohō kaumaha, ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 45. Nā laʻana manuahi. MOQ haʻahaʻa |
ʻO kekahi mea hoʻohui: pauka limu
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 17Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •HOʻOLAULEʻA I KE ʻANO ʻAI OLAKINO -- Aʻa Konjacnā meaʻai holoʻokoʻa fiber, paipai ia i ka pohō kaumaha olakino me kahi meaʻai ʻono, ʻo ia hoʻi he 73kJ wale nō no kēlā me kēia lawelawe. Loaʻa i ke ʻano ʻōpū huluhulu kuʻuna, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccine, a me ka laiki konjac, ua manuahi loa kēlā me kēia me ke kō, gluten, glucomannan momona.
- • ʻŌpū huluhulu i hana ʻia me ke konjac-- Nā meaʻai aʻa Konjac Hana ʻia ka ʻōpū huluhulu me kahi mea kūikawā i ʻike ʻia ʻo ka mea kanu Konjac, he mea maoli no Asia Hikina Hema, a aia i lokoʻO Glucomannan, he fiber olakino a kūlohelohe hoʻi, hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai e kōkua ai i ka ʻai ʻana a me ka pohō kaumaha.
- • ʻOno loa ka ʻōpū huluhulu koho ʻē aʻe-- Ke hui pū ʻia me hoʻokahi a ʻelua mau kīʻaha wai, hiki iā Hairy belly ke hauʻoli i kahi ʻono ʻono maikaʻi, he koho maikaʻi ka ipu konjac wela, ʻoiai e nānā ana i kāu ʻai. Loaʻa i nā olonā Konjac i loaʻa i kēlā me kēia kīʻaha ʻōpū huluhulu ka hiki ke omo i nā wai. Ke hoʻopili kēia mau olonā me ka wai i ka wā e ʻai ai, kōkua kēia i ka hoʻopiha ʻana i ka ʻōpū, e hana ana i kahi manaʻo o ka piha a kōkua i kaka emi ʻana o ke kaumaha.
ʻAʻole. ʻAʻole hiki ke ʻai pololei ʻia ke aʻa Konjac, ma hope o ka hana ʻana, he haʻahaʻa ia i ka carb.
2021 huahana hou olakino konajc meaʻai kaulana ʻO ka ipu wela huluhulu ʻōpū konajc meaʻai vegan
1. Palekana anei ka ʻai ʻana i ka konjac?
He mea ʻawahia ka Konjac me ke ʻole o ka hana ʻana, maikaʻi ia e ʻai ma hope o ka sterilization.
2. He kalapona anei ke aʻa konjac?
ʻAʻole, ua piha i ka Glucan-mannan, ʻano fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai.




