ʻO nā mea hoʻonani Konjac Jelly hua jelly bubble tea chewy Ketoslim Mo
E pili ana i kēia mea:
Nā mea hoʻonani jelly Konjac: He ʻano poepoe ke ʻano, he ʻono nau, he ʻono Q bounce ka nau ʻana. Hana ʻia mai ka konjac, he mea kanu piha i kafiber meaʻai, i hoʻohui ʻia ʻaʻole wale i loko o ke kī ʻōhū akā i nā kī a i ʻole nā kī waiū āu e makemake ai, Hāʻawi mākou i nā mea kūʻai aku me nā hui pū ʻana a me nā manaʻo hou aʻe e hana ana i nā hiki inu palena ʻole. Palupalu a ʻāwili hoʻi, ʻo ka jelly Konjac kahi koho olakino maikaʻi loa no ʻoe i nā momi tapioca! ʻO kēia mea momona haʻahaʻa kaulanameaʻai māmāmai ʻĀsia mai e hoʻohui i ke ʻano a me ka ʻono keu i kēia hui caramelized no kahi ʻano waha kupaianaha āu e aloha ai - me ka ʻole o nā calorie keu a me nā carbs.
• piha i ka fiber meaʻai, ka mea e hoʻomāʻona ai iā ʻoe a hoʻemi i ka ʻai ʻana.
• E hoʻomāʻona i kou makemake i ke kī ʻono me kahi hui ʻono o ke kō ʻeleʻeleKī WaiūA me nā jellies chewy hiki ʻole ke pale aku i loko o ka syrup caramelly gooey a ʻono loa. E hōʻoluʻolu iā ʻoe iho i kahi mea inu maikaʻi Starbucks ma kahi hapa o ke kumukūʻai.
• ʻEhā ʻono: ʻOno kumu, ʻono kō ʻeleʻele,Matchaʻono a me ka ʻono Sakura.
ʻAno
1. Mākaukau e hoʻohana
2. E mālama i kahi maloʻo a me kahi anu, i wehe ʻole ʻia no 1 makahiki
3. Hoʻohana ʻia no ka mea inu anu, ʻoi aku ka maikaʻi o ka ʻono
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | ʻO ka jelly Konjacnā mea hoʻonani |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa ka protein/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 345Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 20.3g |
| Sodium: | 17mg |
Nā mea hou aku e ʻimi ai
Nīnau pū nā kānaka
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.

He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
ʻAʻole, ua hana ʻia ia mai ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai, kahi e kōkua ai i ka pohō kaumaha.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Hiki i nā noodles konjac ke hoʻomaʻi iā ʻoe?
ʻAʻole, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, he ʻano mea kanu maoli ia, ʻaʻole e hana ʻino ka noodles konjac i hana ʻia iā ʻoe.
He Keto anei nā noodles konjac?
He keto-friendly nā noodles Konjac. He 97% wai a he 3% fiber. He carb ka fiber, akā ʻaʻohe ona hopena i ka insulin.






