ʻO ka meaʻai māmā Konjac kaulana (Latiao ʻono ʻala) ʻōpū lauoho mea kanu ipu wela | Ketoslim Mo
He mea maikaʻi kēia. He mea nau iki lākou, e like paha me ka heʻe a i ʻole ka heʻe, a he hui ʻala maikaʻi loa. He haʻahaʻa loa ko lākou calorie, ma kahi o 20 no kēlā me kēia ʻeke. He pahu o 20 mau ʻeke liʻiliʻi, maʻalahi loa ke lawe, no laila he meaʻai haʻahaʻa calorie maikaʻi ia e hoʻomāʻona iā ʻoe.
Loaʻa iā mākou he 4 mau ʻono no kēia meaʻai māmā:
ʻOno pepa i hoʻomoʻa ʻia: 22g no kēlā me kēia ʻeke liʻiliʻi, 11kcal no kēlā me kēia ʻeke;
ʻO nā meaʻai māmā ʻono ipu wela he 22 grams no kēlā me kēia ʻeke liʻiliʻi, a ʻo kēlā me kēia ʻeke he 24Kcal wale nō;
ʻOno Sauerkraut: kēlā me kēia ʻeke liʻiliʻi he 22 grams, ʻo kēlā me kēia ʻeke he 15Kcal wale nō;
No ʻoukou ka poʻe i ʻai ʻole i kēia mau meaʻai konjac, ke paipai aku nei au iā ʻoukou e hoʻāʻo i nā pickles ʻala ʻole a me nā meaʻai wela no ka manawa mua, ʻoiai he mea ʻala a hoʻomānoino nā pepa i hoʻomānoino ʻia a me nā meaʻai ʻala.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | MEA ʻAI KONJAC - Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 20g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai, Pauka Konjac, Pepa ʻokiʻoki (pepa millet), ʻaila rapeseed, starch, paʻakai ʻai, pepa, kō keʻokeʻo, mea ʻala, mea hū hū, Nā mea hoʻohui meaʻai (sodium glutamate, 5 '-taste nucleotide disodium, lactic acid, acetic acid, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, Citric acid, sodium lactate), ʻano ʻai |
| Ola papa: | 9 mahina |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō/haʻahaʻa kalapona |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina 2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 482kJ |
| pūmua | 0g |
| Nā momona: | 9.4g |
| Kalapona: | 5.2g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 5.7g |
| Sodium: | 926mg |
Makemake paha ʻoe
Hiki iā ʻoe ke nīnau
1. He aha ka meaʻai māmā Konjac?
ʻO Konjac, ka Konjac kahiko, he ʻano mea kanu alpine e ulu ana a puni ka Sichuan Basin. ʻO kāna ʻāpana nui ʻo konjac gluomannan he fiber meaʻai wai-hoʻoheheʻe kiʻekiʻe, kōkua ka fiber meaʻai i ka mālama ʻana i ka hana maʻamau o ke kino kanaka, he mea ikehu haʻahaʻa, i ʻike ʻia ʻo ia ka hiku o ka meaʻai o ke kino kanaka, ʻo ka meaʻai konjac i hoʻokumu ʻia e Konjac gluomannan he ikaika, elastic a crispy, he meaʻai kūpono no ka poʻe aloha i ka nani!
2, ʻike huahana ʻōpū lauoho mea kanu ipu wela?
Lama: KETOSLIM MO
ʻAʻole organik;
ʻO ka ʻupena: 22g no kēlā me kēia ʻeke liʻiliʻi, 23Kcal wale nō no kēlā me kēia ʻeke;
Kumu o ka lama: Kina
ʻOno: ʻono ipu wela, ʻono pepa i kālua ʻia, ʻono kāpeti i kālua ʻia, ʻono ʻala
Ka nui o ka hoʻopili ʻana: 16 * 15cm
Ka mālama ʻana: E mālama i kahi maloʻo a me kahi anuanu



