Tofu konjac meaʻai aʻa organik holoʻokoʻa Tofu fiber kiʻekiʻe Ketoslim mo
E pili ana iā Ketoslim mo
ʻO Ketoslim moHe mea hana ʻo Co., Ltd. i ka meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | konajc tofu-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 300g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina 2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 15Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 3.8g |
| Sodium: | 0mg |
- •HOʻOLAULEʻA I KE ʻANO ʻAI OLAKINO-- ʻO ka tofu i hoʻokumu ʻia me ke konjac, kahi meaʻai ʻōmaʻomaʻo hou, paipai ia i ka pohō kaumaha olakino me kahi meaʻai ʻono he 65kJ wale nō no kēlā me kēia lawelawe. Loaʻa i ke ʻano tofu kuʻuna, couscous, spaghetti, lasagna, fettuccini, a me ka laiki, ʻaʻohe o kēlā me kēia me ke kō, gluten,
- • TOFU I HOʻOMUA ʻIA I KA KONJAC-- Hana ʻia ka konjac tofu mai ka glucomannan mai ka amorphophallus konjac, he haʻahaʻa kona calorie a he kiʻekiʻe ka fiber.
- • TOFU ʻONO MAIKAʻI LOA KOHO ʻĒ AʻE-- Ma muli o ka meaʻai a me ka wahie i hoʻohui ʻia, hiki ke hoʻoluʻu pololei ʻia i loko o nā ʻaʻahu salakeke, ʻaʻole pono e kuke, ʻono i ka palale palupalu a me ka waxy, he mea ʻono loa ia.
2021 huahana hou olakino konajc meaʻai kaulana ʻO ka ipu wela huluhulu ʻōpū konajc meaʻai vegan
He aha ka konjac tofu?
He jelly ia i hana ʻia me ka pauka konjac, ʻōmaʻomaʻo a hou me ka calorie haʻahaʻa a me ka fiber kiʻekiʻe.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
No ke aha he mea ʻino ka konjac?
Hiki i ka konjac maka ke lilo i mea ʻawahia iā ʻoe, a ʻo ka nui o ia mea i ka manawa hoʻokahi e hiki ai ke loaʻa kekahi mau hopena ʻaoʻao mai ka wā o kamea omo wai maikaʻi ke ʻano. Eia nō naʻe, ʻai mau ia e like me nā kuhikuhi ua maikaʻi nā mea āpau.
He palekana anei ka ʻai ʻana i ka konjac?
ʻO ka ʻai ʻole ʻia ma mua o ka ʻai ʻana he mea ʻino ia, pono e hoʻomaʻemaʻe ʻia a me nā kaʻina hana he nui. He palekana 100% kā mākou huahana no ʻoe e hauʻoli ai.




