Laiki Shirataki me ka ʻOat Fiber | Mea Hana Laiki KETO Konjac | Ketoslim Mo
Laiki ʻoka KonjacʻO nā mea hoʻohui nui he konjac (waiwai iglucomannan) a me ka fiber oat, i waiwai i ka fiber meaʻai. ʻAʻohe momona, ʻaʻohe kalapona, ʻaʻohe kō, 9Kcal wale nō no kēlā me kēia ʻeke.Laiki konjacua ʻike ʻia hoʻi ʻoLaiki ShiratakiInā ʻoe e hopohopo nei e pili ana i nā meaʻai haʻahaʻa-calorie, haʻahaʻa-carb a i ʻole gluten-free, ʻaʻole ia he manaʻo ʻaʻole hiki iā ʻoe ke hauʻoli i nā kīʻaha laiki ʻono. ʻO ka laiki oatmeal Konjac, ʻaʻohe ona ʻono kūikawā, ʻo ia hoʻi hiki iā ʻoe ke hoʻohuihui maʻamau ʻaʻole ia e hoʻopilikia i ka hui pū ʻana o nā mea hoʻohui.
ʻO Ketoslim Moe kālele ana i ka lilo ʻana i mea kūʻai nui omeaʻai konjacHiki iā ʻoe ke kūʻai i nā waiwai mai kā mākou hui a laila hāʻawi iā lākou. Nui ka hiki ke kūʻai aku i ka meaʻai konjac. E hāʻawi pū mākou i ka ʻike kūʻai waiwai i hiki iā ʻoe ke komo i ka hoʻololi ʻana o ka meaʻai konjac.
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 37kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 2mg |
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | ʻOat Konjac Pearl rice |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ʻAʻohe momona/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
Nīnau pū nā kānaka
No ka hapa nui o nā kānaka, palekana ia, pono e nānā pono i nā ʻōlelo kuhikuhi.
E like me ka hoʻemi ʻana i ke kaumaha, ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i ke koko kiʻekiʻe, a me ka hoʻonui ʻana i ka ʻai ʻana o ka fiber e pono ai ke kino.
ʻO ka laiki hana mana, he laiki shirataki ia i hana ʻia mai ka palaoa o ka mea kanu Konnyaku Imo (konjac).
He ʻono ʻole a he nau.
Nā mea hou aku e ʻimi ai
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe. ʻO kā mākou mau pono: • 10+ mau makahiki o ka ʻike ʻoihana; • 6000+ square wahi kanu; • 5000+ tons hana makahiki; • 100+ limahana; • 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Ehia mau kalapona i loko o ka laiki konjac oat?
Loaʻa iā ia he 3 grams o nā kalapona holoʻokoʻa, 10 calories, a me 0 grams o nā kalapona ʻupena.
He aha ka ʻono o ka oatmeal konjac?
Ke hoʻomākaukau pono ʻoe a kuke iā ia, ʻaʻohe ʻono o ka oatmeal. He ʻano palupalu ka laiki, e like me ka jelly. E like me ka mea i wehewehe ʻia, puka mai ke ʻala iʻa mai ka wai i loko o ka ʻeke, no laila e holoi ʻoe i ka laiki e like me nā kuhikuhi, a laila e palai i ka laiki i loko o kahi pā maloʻo me ka ʻole o ka ʻaila e hoʻopau loa i ka wai ma mua o ka hoʻohui ʻana i nā mea ʻala.





