Nā noodles mana konjac Hotselling Konjac Spinach Noodles | Ketoslim Mo
Nūdela Mana Spinach Premium
ʻO kā mākou misionari
ʻO kā mākou misionari ka hāʻawi ʻana i ka meaʻai ʻono a kūlohelohe i ke kaiāulu i hiki ai i nā kānaka ke hauʻoli me ka maluhia o ka noʻonoʻo. E ʻai maikaʻi a ola maikaʻi.
He aha ka konjac?
He mea kanu kūlohelohe ia e ulu ana ma nā mauna o ʻAsia Hikina. Ua kaulana nui ʻia kēia mea kanu ma Kina a me Iapana no kona mau pono olakino.
Hoʻohana mākou i ka fiber i unuhi ʻia mai nā aʻa o nā mea kanu a kāwili pū me ka wai e hana i ka mea ʻono a olakino hoʻinā noodles konjac spinach,a hiki ke hana i nā ʻano noodles ʻē aʻe, e like me nā noodles konjac a pēlā aku.
He aha ka mea e ʻokoʻa ai ʻo Bueno Lean?
Nūdela Shirataki PalaiKe hoʻohālikelike ʻia me nā huahana ʻē aʻe ma ka mākeke, ua hoʻohui ʻia kā mākou noodles mana kiʻekiʻe i kahi liʻiliʻi o ka pauka spinach e hāʻawi iā lākou i kahi ʻano a me ka ʻono maikaʻi.
Eia kekahi, ʻaʻohe ʻala iʻa o kēia mau noodles e like me nā noodles Shirataki ʻē aʻe!
Nā Nūdela Konjac Kūʻai Wela He ʻeke o 270 g Konjac Noodle Green Health Konjac Spinach Noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela Palai Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| ʻAno nūdela: | Spaghetti,FettuccineʻO Tagliatelle |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō,kalaka haʻahaʻa/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 6 kcal |
| Pūmua: | 0 g |
| Nā momona: | 0 g |
| Momona Trans: | 0 g |
| Huina Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 0 mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Hiki ke ʻai i nā noodles shirataki i kēlā me kēia lā?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | Hana ʻia nā noodles me ka fiber....Inā hiki i kou kino ke ʻae iā lākou (a ʻaʻole hiki i nā poʻe he nui), hiki ke lilo i mea maikaʻi ka ʻai ʻana iā lākou i kekahi manawa, akā ʻo ka ʻai ʻana iā lākou i hoʻokahi manawa i ka lā hiki ke loaʻa ka hopena maikaʻi ʻole i kāu ʻōnaehana hoʻoheheʻe, no laila ua ʻōlelo ʻia e hoʻohui i nā meaola. |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | Hiki ke hoʻolapalapa ʻia nā noodles Shirataki, kālua ʻia a lawelawe anu ʻia hoʻi. ʻAʻole ia e palupalu i ka hala ʻana o ka manawa no laila kūpono ia no nā meaʻai āu e hana ai ma mua a lawelawe ma hope e like me nā pahu ʻaina awakea. |
Makemake paha ʻoe
Hoʻonui anei nā noodles Miracle i kou kaumaha?
He meaʻai kupaianaha nā noodles mana e māʻona ai a haʻahaʻa hoʻi i nā calorie. Waiwai kēia mau noodles i ka glucomannan, kahi fiber i loaʻa nā pono olakino. ʻO kaʻoiaʻiʻo, ua hōʻike ʻia nā haʻawina he nui ʻaʻole hiki i ka glucomannan ke kōkua wale iā ʻoe e hōʻemi i ke kaumaha, akā e hoʻomaʻemaʻe hoʻi i kou ʻōpū a hōʻoluʻolu i ka paʻa ʻana.
No ke aha e hoʻomake ai nā noodles shirataki iā ʻoe?
E like me nā kumu ʻē aʻe o ka fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia, hiki i nā noodles shirataki ke kōkua i ka ʻai ʻana a hoʻolaha i ka neʻe ʻana o ka ʻōpū maʻamau. Hiki i kēia ke kōkua i ka poʻe i loaʻa i ka paʻa ʻana o ka ʻōpū a i ʻole ka poʻe makemake e hoʻonui i kā lākou ʻai ʻana i ka fiber e hoʻomaikaʻi ai i ka ʻai ʻana. ʻAʻole i ʻeli piha ʻia nā noodles Shirataki. I ko lākou neʻe ʻana, hoʻoulu lākou i nā ʻiʻo i loko o nā ʻōpū. Hoʻomaʻemaʻe lākou i ke ala ʻai a hoʻolaha i ke kūlike o ka ʻōpala palupalu i ko lākou hele ʻana.
He waiwai meaʻai ko nā Noodles Mana?
ʻIke Meaʻai. No ka mea he fiber a me ka wai wale nō ia a ʻaʻohe ona wikamina a minelala paha. Kōkua ka fiber meaʻai i ka mālama ʻana i ka hana maʻamau o ka ʻōpū o ke kino kanaka a ua ʻike ʻia ʻo ia ka hiku o ka meaʻai i loko o ke kino kanaka.



