ʻO nā noodles fettuccine Shirataki haʻahaʻa calorie konjac spinach fettuccine | Ketoslim Mo
E hoʻolapalapa i ka wai i loko o kahi ipu hao waena. E hoʻokahe i ka wainā noodles fettuccine spinachi loko o kahi colander a holoi ma lalo o ka wai anuanu no 30 kekona. E kau i nā noodles i loko o ka wai e paila ana a kuke no 2-3 mau minuke. ʻO kanoodles sipinahaʻaʻole e mae i ka wā e kuke ai no ka mea ʻaʻole lākou i kala ʻia. He koho maikaʻi ia no ka ʻaina kakahiaka, ka ʻaina awakea a me ka ʻaina ahiahi, a hiki iā ʻoe ke ʻai me ka hilinaʻi. ʻO ka Konjac spinach fettuccine kekahi ʻano ofettuccine konjac.
nā noodles shirataki kūʻai nui me ka pasta momona ʻole ʻole calorie konjac spinach fettuccine
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela sipinaha Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai no nā noodles Spinach
| Ikehu: | 6KCal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.6g |
| Sodium: | 0mg |
Nā Kalori o nā Nūdela Spinach
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
He aha nā noodles fettuccine Shirataki?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | ʻO ka Konjac a me ka spinach tagliatne he hui ia o ka konjac kūlohelohe ʻĀsia a me ka pauka spinach. Loaʻa i ka pūʻolo holoʻokoʻa he 20 calories a me 6 grams o nā carbs. |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | Nūdela Shiratakihe meaʻai haʻahaʻa-carb i loaʻa kekahi mau calorie i kēlā me kēia lawelawe ʻana. He keto-friendly nā noodles Shirataki no ka mea he haʻahaʻa ia i nā carbohydrates |




