Laiki konjac maloo Shirataki Laiki | Ketoslim Mo
Wehewehe Huahana
Ua like ke ʻano me ka laiki maʻamau, akā ʻoi aku ka maikaʻi o ke olakino.laiki shiratakihe haʻahaʻa i nā calorie a me nā carbs, no laila he mea kūpono iapani ʻaiinā ʻoe e hoʻāʻo nei e hoʻemi i ke kaumaha a i ʻole e kāohi i ke kō.He mea maikaʻi nō hoʻi ka hoʻohuihui ʻana me kāu laiki o kēlā me kēia lā.Laiki konjac maloʻoua hana ʻia mai nā aʻa omea kanu konjaca he mau mea maʻemaʻe a hiki ke huli ʻia, e lilo ia i mea koho kūpono loa no ka laiki maʻamau.
ʻIke meaʻai
| Ka Waiwai Maʻamau: | No 200g(laiki maloʻo i moʻa ʻia) |
| Ikehu: | 28.4kcal/119kJ |
| Huina Momona: | 0g |
| Kalapona: | 6g |
| ʻO ke olonā | 0.6g |
| Pūmua | 0.6g |
| Sodium: | 0mg |
| Inoa huahana: | Shirataki malooLaiki Konjac |
| Kikoʻī: | 200g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ka nui o ka momona (%): | 5Kcal |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa ka protein/ Haʻahaʻa ka momona |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū (mai ka hoʻolālā a i ka hana ʻana) 2.ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. ʻO ka lawelawe OEM ODM OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. Ka nui o ke kauoha haʻahaʻa haʻahaʻa |
Nā ʻoiaʻiʻo e pili ana i ka laiki konjac Shirataki
Laiki Shirataki(a i ʻolelaiki maloʻo konjac) ua hana ʻia mai kamea kanu konjaca loaʻa iā ia he 97% wai a me 3% fiber.
Lilo ka laiki maloʻo i palupalu a he ʻano like me ka jelly ma hope o ka omo ʻana i ka wai a me ka hoʻomoʻa ʻana.
He meaʻai maikaʻi ka laiki maloʻo konjac no ka pohō kaumaha a me ke kāohi ʻana i ke kō, no ka mea, ʻo kēlā me kēia 100 gram o ka laiki maloʻo konjac he 73KJ calories a me 4.3 grams o nā kalapona wale nō, a ʻo ka momona a me ke kō he 0.
E loli ke ʻano o ka laiki shirataki ma hope o ka hoʻopaʻahau ʻana, no laila, mai hoʻopaʻahau i nā huahana i hana ʻia mai ka laiki shirataki! E mālama i ka mahana o ka lumi!
Nā Kuhikuhi Kuke
(ʻO ka lakio o ka laiki a me ka wai he 1:1.2)





