Nūdela Shirataki koke no ka ʻai mākaukau
ʻO nā Noodles Shirataki mākaukau e ʻai ʻia a Ketoslim Mo he koho ʻaina ahiahi kūpono a ʻono hoʻi. Hana ʻia me shirataki, haʻahaʻa kēia mau noodles i nā calorie, haʻahaʻa i ke kō a kiʻekiʻe i ka fiber dietary, e lilo ia i koho akamai e hoʻokō i kāu mau pono meaʻai. Inā ʻoe ma ka hana, ma ke ala, a i ʻole wikiwiki, hāʻawi kā mākou Shirataki Noodles pani koke iā ʻoe i kahi ʻahaʻaina wikiwiki a maʻalahi!
Koho Haʻahaʻa-Kalori:E hauʻoli i kahi pāʻina ʻono me ka ʻole o ke kūpaʻa. He haʻahaʻa nā calorie o kā mākou noodles Shirataki a ʻo ia ke koho maikaʻi loa no ka poʻe e noʻonoʻo ana i ke kaumaha.
KA HAʻAHAʻA O KE KŌ:ʻO kā mākou ʻaina ahiahi koho ʻē aʻe i nā noodles shirataki he koho maikaʻi loa ia no ka poʻe e makaʻala ana i kā lākou ʻai ʻana i ke kō. Loaʻa iā lākou kahi nui o ke kō a ʻoi aku ka maikaʻi o ke koho ma mua o nā noodles kuʻuna.
KA LOAʻA O KA FIBER KIʻEKIʻE:E hoʻoulu i ke kūkulu ʻōpū olakino me kā mākou Shirataki Noodles fiber kiʻekiʻe. Kōkua ka fiber i ka hoʻopili ʻana a kōkua iā ʻoe e māʻona no ka manawa lōʻihi, e lilo ia i mea hoʻohui maikaʻi loa i kāu papaʻaina.
ʻOluʻolu i ka wikiwiki:Inā paha ʻoe ma ka wahi hana, e holo ana i ka moku a i ʻole ma ke ala, ʻo kā mākou pāʻina ʻaina mākaukau e pani ai i nā noodles shirataki e hāʻawi i kahi ʻahaʻaina wikiwiki a maʻalahi hoʻi. E hauʻoli i kahi pāʻina ʻono a māʻona me ka ʻole o ka hoʻoluhi ʻana i ka kuke ʻana.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela Shirataki me ka halo koke/Nūdela shirataki koke ʻala |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai, pauka Konjac |
| Nā Hiʻohiʻona: | Haʻahaʻa ka calorie\Haʻahaʻa ke kō\Kiʻekiʻe ka fiber\Maʻalahi e ʻai |
| Hana: | Hoʻemi Kaumaha, Hoʻemi Kō Koko, Pānaʻi ʻAi Meaʻai ʻAi ʻOle |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Kaumaha ʻupena: | 230g |
| Kalapona: | 2.9g/3.0g |
| Ka nui o ka momona: | 0g |
| Ola Papa: | 16 mau mahina |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, Pūʻolo ʻOhana, Nui, Pūʻolo Hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi |
| 2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike | |
| 3. Loaʻa ka OEM ODM OBM | |
| 4. Nā laʻana manuahi | |
| 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke Meaʻai
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 23 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina Momona 0g | 0% |
| Momona Kūpaʻa 0g | 0% |
| Momona Trans 0g | |
| Huina Kalapona 2.9g | 1% |
| Pūmua 0.7g | 1% |
| ʻO ka fiber meaʻai 4.3g | 17% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Paʻakai 477mg | 24% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 24 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina Momona 0g | 0% |
| Momona Kūpaʻa 0g | 0% |
| Momona Trans 0g | |
| Huina Kalapona 3.0g | 1% |
| Pūmua 0.7g | 1% |
| ʻO ka fiber meaʻai 4.3g | 17% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Paʻakai 524mg | 26% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
Kiʻi kikoʻī
ʻAno Kuke
Nā hiʻohiʻona kūpono
Hale Hana









