Laiki i hoʻomoʻa mua ʻia me ka fiber kiʻekiʻe | Laiki 0 kōpaʻa, haʻahaʻa calorie | Ketoslim Mo
E pili ana i ka mea
ʻO Ketoslim MoʻO ka Fiber Kiʻekiʻe i Kuke mua ʻiaLaiki Konjache meaʻai momona haʻahaʻa a kiʻekiʻe ka fiber. Hana ʻia ia mai ka konjac maʻamau a waiwai i ka fiber meaʻai, kahi e hoʻolaha ai i ke olakino gastrointestinal a kaohi i nā pae kō koko. He kūpono ia no ka poʻe hopohopo e pili ana i ka ʻai ʻana.
E pili ana i ka mea
1. HAʻAHAʻA KA MOMONA:ʻO ka fiber kiʻekiʻe i kuke mua ʻialaiki konjache meaʻai haʻahaʻa ka momona. He haʻahaʻa kona momona i hoʻohālikelike ʻia me ka laiki maʻamau a i ʻole nā meaʻai nui ʻē aʻe, e kōkua ana i ka kaohi ʻana i ka lawe ʻana i nā calorie. ʻO ia ke koho maikaʻi loa no ka poʻe e hopohopo nei e pili ana i ke kaumaha nui a me ka momona keu.
2. KIʻEKIʻE KA FIBER MEAʻAI:ʻO ka fiber kiʻekiʻe i kuke mua ʻialaiki konjacwaiwai i ka fiber meaʻai. He mea nui ka fiber meaʻai no ke olakino gastrointestinal, e paipai ana i ka neʻe ʻana o ka ʻōpū, e pale ana i ka paʻa ʻana o ka ʻōpū a kōkua i ka kaohi ʻana i ka makemake. Ke koho ʻana i ka fiber kiʻekiʻelaiki konjacma ke ʻano he meaʻai nui, hiki iā ia ke hoʻonui i kāu ʻai ʻana i ka fiber a hoʻoikaika i ka hana o kāu ʻōpū.
3. ʻAʻohe Gluten:ʻO ka Fiber Kiʻekiʻe i kuke mua ʻiaLaiki Konjache meaʻai gluten-free no ka poʻe me ka gluten sensitivity a i ʻole gluten paranoia. He protein ka Gluten i loaʻa i loko o nā palaoa he nui, akā hiki ke hana i nā hopena susceptibility ʻoluʻolu ʻole a maikaʻi ʻole paha i kekahi poʻe. Ma ke koho ʻana i ka gluten-freelaiki konjac, hiki iā ʻoe ke hauʻoli i kahi meaʻai ʻono aʻo e noho mamao aku ana i nā pilikia e pili ana i ka gluten.
ʻIke Meaʻai
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 334 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina momona 0.6g | 1% |
| Momona Kūpaʻa 0g | 0% |
| Momona Trans 0g | |
| Huina Kalapona 72g | 24% |
| Pūmua 5.1g | 9% |
| ʻO ka fiber meaʻai 8.1g | 32% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Sodium 0g | 0% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki Konjac Fiber Kiʻekiʻe i hoʻomoʻa mua ʻia |
| Mea Hoʻohui Nui: | Laiki,pauka konjac, starch kulina amylose kiʻekiʻe (kūpaʻa) |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻAʻohe Gluten/Haʻahaʻa ka Momona/Kiʻekiʻe ka Fiber/ʻAʻohe Sodium |
| Hana: | Hoʻemi Kaumaha, Hoʻemi Kō Koko, Pānaʻi ʻAi Meaʻai ʻAi ʻOle |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Kaumaha ʻupena: | 80-120g (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| ʻO ka fiber meaʻai: | 8.1g |
| Ka nui o ka momona: | 0.6g |
| Ola Papa: | 12 mau mahina |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi |
| 2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike | |
| 3. Loaʻa ka OEM ODM OBM | |
| 4. Nā laʻana manuahi | |
| 5. MOQ liʻiliʻi |
Kiʻi kikoʻī
Nā hiʻohiʻona kūpono
Hale Hana






