nā konjac noodles wīwī pāpaʻi manuahi manuahi manuahi konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•ʻO ka fiber kiʻekiʻe
• ʻAʻohe palaoa
• Nā kalapona haʻahaʻa
• ʻAʻohe gluten
• ʻAʻohe GMO
Waiwai nui ka pasta lahilahi i nāʻO glucomannan, ʻo ia ka mea i hana ʻia ai ka pasta konjac, kapa ʻia hoʻi ʻo Konjac (mea kanu kūlohelohe āpau).ʻO ka hōʻemi kaumaha, ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i ke koko a me ke kō koko, ka detoxification a me ka defecation, ka pale ʻana i ka maʻi kanesa a me nā mea hoʻohui calcium a me nā hopena ʻē aʻe. Kokoke ka starch wela i ka ʻole, ke manaʻo nei lākou āpau no ka hoʻolaha olakino. Hiki i ka poʻe me ka maʻi diabetes ke ʻai i ka fettuccine. Loaʻa iā mākou kahi ʻōnaehana nānā palekana no ka mea ʻoi aku ka ʻike o Keto-slim mo ma mua o 10 mau makahiki, nona ka palapala hōʻoia honua: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, etc...
kūʻai nui nā noodles konjac /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac pasta
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | ʻO ka pasta Konjac organikʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi ma Kina 2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 7 mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
He kūpono anei ka pasta ʻili Keto?
ʻAe, me ka 2 g wale nō o nā kalapona a me 5 mau kaloli no kēlā me kēia lawelawe ʻana he 83 g, kūpono loa ka pasta konjac no nā haumāna keto-diet e makemake nui ana i ka pasta. He koho maikaʻi nō hoʻi lākou no ka poʻe e hahai ana i ka papaʻai vegan a gluten-free paha, a i ʻole kekahi mea makemake wale e ʻai olakino a hoʻololi paha i kā lākou hana pasta i ka pō pule.
Ke ʻano mālama ʻana i ka noodles Konjac?
Ua pulu nā noodles Konjac. I mea e paʻa ai ka gel konjac, pono e hoʻopaʻa ʻia i loko o kahi hopena alkaline, kahi e ʻono ai nā noodles. Inā ʻoe e hoʻopaʻahau i nā noodles i loko o ka friji, e paʻakikī lākou a e hoʻopilikia i ke ʻano.


