haʻahaʻa cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Ke wikiwiki nei ʻoe? Me ka holoi wikiwiki ʻana, ʻo kēia mau mea kūlohelohe,nā noodles haʻahaʻa calorieua mākaukau e ʻai! ʻO ko lākou ʻono kūlike ʻole e hoʻolilo i kēia mau noodles i mea maʻalahi, akā ʻo kā mākou ala punahele e ʻai ai iā lākou, ʻo ia ke kuke ʻana iā lākou i loko o kahi sopa me nā mea kanu i ʻoki ʻia, a i ʻole e hoʻomoʻa iā lākou me ka moa a me nā mea kanu. Bonus: Hāʻawi ka lawelawe ʻana he 4-auneke i 15 pakeneka o kāu lawe ʻana i ka calcium i kēlā me kēia lā. ʻOiai ʻaʻole ia e like me ke aniani waiū, he nui nō naʻe nā meaola āu e ʻike ʻole ai i loko o kahi pola noodles.
2021 Pasta kūlohelohe hou ʻAʻohe waikawa a me ka alkali ʻole konjac noodles konjac soba noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | noodles konjac sobaʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 8KCal |
| Kōpaʻa: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 0.4g |
| Sodium: | 0 mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino




