ʻO ka pasta Konjac ʻili Vegan Tomato Flavor Ketoslim Mo nā meaʻai kūlohelohe Vermicelli
Nūdela koke, ʻono tōmato, kekahi o kā mākou moʻo kūʻai maikaʻi loa. Kāhea pinepine ʻia shiratakinoodles, ʻo nā noodles konjac he mau noodles i hana ʻia mai ka corm o ka konjac yam. He noodles maʻalahi, kokoke i ka translucent e lawe ana i ka ʻono o nā mea a pau i hui pū ʻia me ia. ʻike ʻia hoʻi ʻo Miracle noodles, Shirataki noodles, ʻaʻole like me nā moʻo ʻē aʻe, ʻoi aku ka ikaika o nā noodles koke, kiʻekiʻe nō ka fiber, nui ka carb (kakaikahi ma mua o nā noodles maʻamau), kēiaVermicelliʻO (spaghetti) ke koho kūpono no ka maʻalahi, hiki iā ʻoe ke hauʻoli i kāu pāʻina ʻono ke loaʻa iā ʻoe ka lawe ʻana.
| Inoa huahana: | noodles tōmato koke |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 180g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ola papa: | 9 mahina |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/kiʻekiʻe ka fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ʻo OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 254KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 1.7g |
| Kalapona: | 8.2g |
| Sodium: | 980 mg |
| ʻO ke olonā: | 6.4g |
Nā mea hou aku e ʻimi ai
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.

He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
ʻAʻole, ua hana ʻia ia mai ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai, kahi e kōkua ai i ka pohō kaumaha.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Hiki i nā noodles konjac ke hoʻomaʻi iā ʻoe?
ʻAʻole, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, he ʻano mea kanu maoli ia, ʻaʻole e hana ʻino ka noodles konjac i hana ʻia iā ʻoe.
He Keto anei nā noodles konjac?
He keto-friendly nā noodles Konjac. He 97% wai a he 3% fiber. He carb ka fiber, akā ʻaʻohe ona hopena i ka insulin.







