nā noodles pasta haʻahaʻa calorie丨Ketoslim Mo Gluten kāloti noodles manuahi ʻole
Pasta haʻahaʻa caloriehana mua ʻia nā noddles maiaʻa konjac, piha i ka fiber meaʻai, ʻaʻohe momona a me ka ʻole carb, koho naʻauao no ke ʻano o ka pohō kaumaha, ua like ke ʻano me ke kuʻunavermicelli(spaghetti). a hoʻohui mākou i ka pauka mea kanu kāloti, inā makemake ʻoe i ka ʻono kāloti, kūpono paha kēia iā ʻoe,nā noodles konjacʻaʻohe ʻono, hiki i kēia meaʻai vegan ke ʻoi aku ka ʻono, maʻalahi hoʻi ka kuke ʻana a maʻalahi hoʻi, a hiki iā ʻoe ke hoʻohui i nā mea hoʻohui a i ʻole ka mea ʻala e hana ai i kāu meaʻai kūikawā ponoʻī. Ma muli o ka nui o ka fiber dietary, e pōloli ʻoe ma hope o ka manawa lōʻihi, ʻoi aku nā pono ma mua o kēia, ʻaʻohe carb maikaʻi nomaʻi diabetes, e ʻike i nā noodles ʻono me ka hopohopo ʻole i kekahi mea, e hoʻāʻo i kā mākou konjac noodle a apo i ke ola olakino i kēia manawa!
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | noodles konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai, Pauka kāloti |
| Ola papa: | 12 mahina |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/momona/kōpaʻa, haʻahaʻa carb |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 21kJ |
| Kōpaʻa: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 7mg |
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
1. E hoʻolapalapa i kahi ipu nui o ka wai paʻakai māmā. E hoʻohui i ka pasta a kuke no 8 a 10 mau minuke a hiki i ka dente a pau; e hoʻokahe.
2. I ka manawa like, i loko o kahi ipu hao liʻiliʻi ma luna o ka wela waena, e hoʻoheheʻe i 1 punetune pata. E hoʻohui i ke kālika a kuke no 30 a 60 kekona a hiki i ka wā e hoʻomaka ai ke kālika e lilo i gula.
3. I loko o kahi pola liʻiliʻi, e hoʻohui i ka parsley, basil, marjoram, thyme, 1 punetēpē pata, paʻakai a me ka pepa ʻeleʻele lepo me ke kālika i moʻa ʻia; e kāwili maikaʻi. E hoʻolei me ka pasta a lawelawe.
Makemake paha ʻoe
Hiki iā ʻoe ke nīnau
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
ʻAʻole, ua hana ʻia ia mai ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai, kahi e kōkua ai i ka pohō kaumaha.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Hiki i nā noodles konjac ke hoʻomaʻi iā ʻoe?
ʻAʻole, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, he ʻano mea kanu maoli ia, ʻaʻole e hana ʻino ka noodles konjac i hana ʻia iā ʻoe.
He Keto anei nā noodles konjac?
He keto-friendly nā noodles Konjac. He 97% wai a he 3% fiber. He carb ka fiber, akā ʻaʻohe ona hopena i ka insulin.





