ʻOat konjac noodles kiʻekiʻe fettuccine konjac shirataki noodles no ka pohō kaumaha | Ketoslim Mo
• Loaʻa ka fiber kiʻekiʻe
Me ka ʻaneʻane ʻole o nā calorie (8 calories no 200 grams ma ka awelika),nā noodles ʻoka konjacua hana ʻia mepalaoa konjac,ʻo ke aʻa o ia mea i hana ʻia i palaoa a laila hana ʻia i noodles o nā laulā like ʻole. He haʻahaʻa loa lākou i nā calorie, 270 grams i kēlā me kēia ʻeke, ʻo ia ka nui o ke kanaka hoʻokahi, a ke hoʻopiha nei lākou no ka mea he kiʻekiʻe lākou i ka fiber oat. ʻAʻole like me aʻunoodles koke, he 3-5 mau minuke e kuke ai a he maʻalahi ke ʻai
ʻO ka hoʻopili ʻana i nā noodles konjac gluten free kiʻekiʻe Spaghetti koke me nā laina maopopo konjac oat fettuccine
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | ʻO ka Fettuccine ʻOka Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 8Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 0g |
| Sodium: | 0mg |
No ke aha e koho ai iā mākou?
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
• Nā laʻana manuahi
• MOQ haʻahaʻa
• Pūʻolo i hoʻopilikino ʻia
• Ka hiki ke noiʻi a hoʻomohala (R&D)
• Huahana hou maikaʻi
• Nā lawelawe 1-1
• Hoʻouna ʻia i loko o 24 hola
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
Hiki iaʻu ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
ʻO ka Konjac glucomannan, he waiwai nui ka meaʻai i ka fiber dietary wai-hoʻoheheʻe ʻia, he nui kāna mau hana, ua hoʻolauna kaʻu ʻaoʻao mua o ka hale kūʻai a me ka nūhou i ka meaʻai konjac, ka hoʻokumu ʻana o nā kīʻaha meaʻai konjac gel, crisp a refreshing, ʻo ia ke kūpono o nā huahana nani, akā ʻaʻole ia e ʻōlelo ʻia e ʻai i kēlā me kēia lā, pono e kaulike ka hoʻoikaika kino ma mua o ka nui o ka wai.
No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
ʻOi aku ka pālua o ka nui o ka fiber i loko o nā noodles Konjac ma mua o ka pasta maʻamau. ʻO kona fiber glucomannan, ʻo ia hoʻi ke aʻa konjac, e hoʻoulu ai i ka ʻōpū e pehu e hana i ka manaʻo o ka piha. Hoʻohana ʻia ia ma ke ʻano he mea hoʻomānoanoa i kekahi mau meaʻai. Ma Australia, ua pāpā ʻia ʻo ia ma ke ʻano he mea hoʻohui i ka makahiki 1986 ma muli o kona hiki ke lilo i mea pōʻino a ālai i ka ʻōpū.
He 0 calorie anei nā noodles konjac?
ʻAneʻane ʻaʻohe calorie (ma ka awelika he 8 calories no 200g) i hana ʻia nā noodles konjac mai ke aʻa o ka mea kanu konjac (konnyaku), kahi i hana ʻia i palaoa ma mua o ka hoʻololi ʻia ʻana i nā noodles o nā laulā like ʻole. He haʻahaʻa loa lākou i nā calorie, akā māʻona nō naʻe, no ka mea, he kiʻekiʻe loa lākou i ka fiber.



