Shirataki noodles nā meaʻai holoʻokoʻa| Ketoslim Mo
Pehea e ʻai ai: (ʻOno i ʻekolu mau ʻanuʻu)
1. E ninini i kanā noodles konjaci loko o ke pola.
2. E hoʻohui i ka wai e paila ana, e uhi a e hoʻomoʻa i nā noodles no 1 minuke;
3. E ninini i ka wai i hoʻolapalapa ʻia, e ninini i loko o ka ʻeke hui a hoʻowali maikaʻi ma mua o ka lawelawe ʻana.
Hoʻomaopopo:
1. Nā mea hoʻopilikia: ʻO kēia noodles Shuang Shuang (Nūdela Konjac) aia nā huahana soy a me ka palaoa gluten;
2. Ke ʻano mālama: E mālama i kahi anu a kaʻawale mai ka mālamalama a ʻaʻole hiki ke hoʻopaʻahau ʻia
3. Ola papa: 12 mahina
Nā Manaʻo Kōkua: Inā ua hōʻino ʻia a hoʻonui ʻia paha ka ʻeke o loko, mai ʻai ʻoe. Hiki ke hoʻololi ʻia ma kahi i kūʻai ʻia ai. ʻO kahi liʻiliʻi o ka mea ʻeleʻele i loko o ka huahana he ʻāpana Konjac, e ʻoluʻolu e hōʻoiaʻiʻo.
Papa ʻikepili meaʻai no nā noodles Konjac
Wehewehe Huahana
Nā mea hoʻohui no ka noodles Konjac: wai,Pauka Konjac, kulina palaoa, waikawa citric
| Ikehu: | 71KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 4.2g |
| Sodium: | 0mg |
Palapala ʻikepili meaʻai no nā ʻeke mea ʻono
● Nā mea hoʻohui iʻa ʻōpae: wai inu, ʻaila soya, kāpili pī, mea ʻono hoisin, kō pōhaku kristal hoʻokahi, nā mea ʻala, chili, paʻakai ʻai, mea ʻala moa, monosodium glutamate, mea ʻono oyster (me ke kala caramel), ʻakaʻakai, kinika, kālika, mea ʻono hū ʻano ʻono, pepa Sichuan, nā mea ʻono meaʻai a me nā mea ʻala, disodium nucleotide, disodium succinate
Nā mea hoʻohuihui Dong Yin Gong: wai inu, ʻaila mea kanu, sopa paʻakai ʻai iwi puaʻa keʻokeʻo, pauka niu, galangal, citronella, a pēlā aku
● Nā mea hoʻohui no ka pūʻolo mea ʻono pipi gula: radish i kāpī ʻia, wai inu, aila mea kanu, sopa iwi puaʻa, mea ʻono chili, monosodium glutamate, chili i kāpī ʻia (nā mea kanu i kāpī ʻia), kinika i kāpī ʻia (nā mea kanu i kāpī ʻia), nā mea kanu i kāpī ʻia (nā mea kanu i kāpī ʻia), paʻakai ʻai, a pēlā aku
ʻOno ʻōpae ʻala
Nūdela Konjac Cool
Kikoʻī: 225g/ʻeke
Nūdela Konjac 200g (paʻa > 150g) + 25g hui ʻōpae
| Ikehu: | 1525KJ |
| Pūmua: | 4.7g |
| Nā momona: | 31.2g |
| Kalapona: | 17.1g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 3985g |
| Sodium: | 6.1mg |
ʻOno Dong Yin Gong kaila Thai
Nūdela Konjac Cool
Kikoʻī: 240g/ ʻeke
ʻIli Konjac 215g (paʻa > 170g) + pūʻolo hui Dong Yin Gong 25g
| Ikehu: | 1314KJ |
| Pūmua: | 4.5g |
| Nā momona: | 24.3g |
| Kalapona: | 19.9g |
| Sodium: | 6950mg |
ʻO ka sopa gula momona bipi ʻono
Nūdela Konjac Cool
Kikoʻī: 240g/ʻeke
ʻIli Konjac 215g (paʻa > 170g) + ʻeke pipi momona Soup Gula 25g
| Ikehu: | 1010KJ |
| Pūmua: | 6g |
| Nā momona: | 20.6g |
| Kalapona: | 8.6g |
| Sodium: | 6174mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Makemake paha ʻoe
Hiki iā ʻoe ke hoʻomaloʻo i nā noodles konjac?
ʻOi aku ka maikaʻi inā ua maloʻo lākou, hiki iā ʻoe ke mālama iā lākou no ka manawa lōʻihi i loko o ka pantry. Akā, ʻaʻole hiki iā ʻoe ke ʻai iā ia i hala ka lā. ʻOno me nā mea kanu i kālua ʻia, ka soy sauce a me nā ʻāpana moa/vegan.
Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā noodles shirataki maloʻo?
ʻAʻole nui ko lākou ʻono, no laila hana maikaʻi me nā meaʻai like ʻole a me nā mea ʻala. ʻO nā noodles konjac maʻamau he "pulu" a "maloʻo", a loaʻa pū kekahi i nā ʻeke like ʻole, e like me nā ʻeke, nā pahu, nā pahu pepa alumini, a pēlā aku.
Pehea e kuke ai i nā noodles konjac maloʻo?
E hoʻokomo i nā noodles maloʻo i loko o ke pola, e ninini i loko o ka wai e paila ana a hoʻomoʻa no 10 mau minuke. E palupalu mālie nā noodles maloʻo. E hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao, e hoʻohui i nā noodles, e kuke no 10 mau minuke, e hoʻohui i nā mea hoʻohui, nā mea ʻala a me nā kīʻaha ʻaoʻao, a e ʻohi a ʻai.






