ʻAi Konjac Kalori Haʻahaʻa Konjac Gold Inatant Noodles
ʻAʻohe ketone i nā Konjac Gold Instant Noodles ma muli o ka ʻaneʻane ʻole o ka nui o ka carbohydrate.
Me 1.2g wale nō o nā kalapona a me 5 mau kaloli no 270g,Nūdela KonjacHe kūpono loa ia no ka poʻe makemake i ka pasta ma ka papaʻai keto. No ka poʻe ʻai mea kanu a i ʻole ka poʻe ʻai gluten-free, ʻo nā noodles konjac kekahi o nā meaʻai hoʻemi momona ma ka papaʻai ketogenic, e lilo ana lākou i koho maikaʻi loa no ka mea hiki ke loaʻa ma nā hale ʻaina, nā hale hoʻoikaika kino, nā hale kūʻai nui a me nā kahua lawe.
I ka ulu ʻana o ke kaulana o nā noodles Konjac, ke hana nei kekahi mau lama i ka pauka konjac i hana mua ʻia. Inā ʻoe ma kahi papaʻai haʻahaʻa-carb, pono ʻoe e makaʻala ʻaʻole e ʻoi aku nā mea hoʻohui ʻē aʻe, e like me nā mea ʻono, nā mea ʻono, a me nā mea kanu starchy, ma mua o kāu palena carb.
Konjac (juruo), haʻahaʻa kaloli
ʻO ka nui o ka starch haʻahaʻa a me ka māʻona nui
Ma ka papaʻai haʻahaʻa ketogenic
Hiki ke hoʻohana ʻia ma kahi o ka palaoa
Akā, pono ʻoe e ʻike i kēia mau mea e pili ana i ka kapu o ka hoʻohana ʻana i ka konjac:
1. Aia nā mea ʻawahia i loko o ka konjac maka, no laila e hoʻomoʻa iā ia no ʻekolu hola ma mua o ka ʻai ʻana.
2. Loaʻa i ka Konjac ka fiber meaʻai momona loa, ʻaʻole maʻalahi ke ʻeli a omo ma hope o ke komo ʻana i loko o ka ʻōpū. No laila, ʻaʻole pono e ʻai nui ka poʻe me ka hana gastrointestinal maikaʻi ʻole a me ka indigestion i kēlā me kēia manawa.
3 Konjac anu, pono e ʻai iki ka poʻe me nā hōʻailona anu.
4, KonjacʻO ka lauoho, ʻo nā poʻe maʻi maʻi ʻili me ka ʻulaʻula, ka maneʻo a me nā hōʻailona ʻē aʻe e pono e ʻai emi iho.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nā Nūdela Konjac Gold koke-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō/haʻahaʻa kalapona |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 125KJl |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 6.4g |
| Sodium: | 12mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
ʻIke ʻē aʻe o nā noodles konjac
| Nowemapa 1 | No ke aha i piha ai ka konjac?Aia i loko o ke aʻa Konjac ma kahi o 40% o ka fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia -- glucomannan. Ma muli o kona mau ʻano ponoʻī o ka omo wai ikaika, ua waiwai ka konjac i ka fiber meaʻai, hiki ke hoʻoulu i ka manaʻo o ka māʻona, hoʻemi i ka cholesterol a hoʻoponopono i ke kō koko. |
| Nowemapa 2 | No ke aha i piha ai ka konjac?Aia i loko o ka Konjac ka fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia, ʻo ia hoʻi ka glucomannan, ka mea e hoʻoulu ai i ka manaʻo o ka piha ma muli o kona hele lohi loa ʻana ma o ke ala ʻai a ua hōʻike ʻia e hoʻohaʻahaʻa i ka cholesterol a kaulike i ke kō koko. Pehea ka maikaʻi o ka konjac ma muli o ke ʻano o kāu kuke ʻana. |
| Nowemapa 3 | He 0 calorie anei nā noodles konjac? ʻAneʻane ʻaʻohe calorie (ma ka awelika he 8 calories no 200g) i hana ʻia nā noodles konjac mai ke aʻa o ka mea kanu konjac (konnyaku), kahi i hana ʻia i palaoa ma mua o ka hoʻololi ʻia ʻana i nā noodles o nā laulā like ʻole. He haʻahaʻa loa lākou i nā calorie, akā māʻona nō naʻe, no ka mea, he kiʻekiʻe loa lākou i ka fiber. |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
Hoʻonui anei nā noodles gula koke i ke kō koko?
Nā noodles Konjac Hoʻolohi kēia fiber i ka ʻai ʻana a kōkua i ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i nā piʻi kō koko. Ma muli o ka lohi o ka ʻai ʻana, hāʻawi pū ka glucomannan i ka meaʻai no nā bacteria maikaʻi i loko o ka colon i hiki iā lākou ke hana i nā waikawa momona kaulahao pōkole, hoʻemi i ka mumū, a hoʻoulu i ka hoʻokuʻu ʻana o ka hormone enterotropic peptide YY. Hiki ke pōmaikaʻi i kou olakino ʻōpū.
He haʻahaʻa ka nui o ka carbohydrate i loko o nā noodles gula koke Konjac?
ʻAe, pololei! ʻOiaʻiʻo, he huahana ʻole-carb ia! A ʻaʻohe gluten!
He paʻakikī ke hoʻoheheʻe i nā noodles konjac?
ʻO ka nui o ka carbohydrate fermentable i loko o ka konjac he mea maikaʻi ia no kou olakino, akā hiki ke paʻakikī i kekahi poʻe ke hoʻoheheʻe. Ke ʻai ʻoe i ka konjac, ferment kēia mau carbohydrates i loko o kou ʻōpū nui, kahi e hiki ai iā lākou ke hana i nā hopena ʻaoʻao gastrointestinal.






