Mea kūʻai nui aku i nā noodles mea kanu konjac gluten free konjac silk knot | Ketoslim Mo
Ka wehewehe huahana Ketoslimmo Konjac Knot
E hoʻokiʻekiʻe i kāu huakaʻi ʻai olakino meʻO KetoslimmoʻO Konjac Knots - kahi koho pasta kipi, ʻaʻohe hewa i hoʻolālā ʻia no nā mea makemake i ka keto, nā poʻe noʻonoʻo kaumaha, a me kekahi mea e ʻimi nei i kahi meaʻai momona.nā noodles haʻahaʻa caloriehopena. Hana ʻia mai ka 100% maʻemaʻepalaoa konjac (glucomannan), ua waiwai kēia mau puʻupuʻu ʻano kū hoʻokahi i ka fiber meaʻai a he nau ke ʻai.
Nā Hiʻohiʻona Koʻikoʻi a me nā Pōmaikaʻi
ʻAʻohe kalapona ʻupena, ʻaʻohe hewa:He kūpono nā Ketoslimmo Konjac Shredded Knots no ka poʻe e kau ana i ka papaʻai ketogenic a me ka low-carb.
Waiwai i ka fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia no ke olakino ʻōpū:Waiwai i ka fiber glucomannan, ka mea e kōkua ai i ke olakino ʻōpū, hoʻolaha i ka māʻona, a kōkua i ka detoxification kūlohelohe.
Vegan, ʻaʻohe gluten, ʻaʻohe allergen:ʻAʻohe gluten, soy, nati, palaoa a me nā huahana holoholona.
Hoʻomākaukau wikiwiki a me nā mea like ʻole:E hoʻopau, e kānana, e lawelawe anu i loko o nā salakeke a i ʻole e hoʻomehana hou me kāu ʻaʻahu punahele. ʻAʻole pono ka paila ʻana, kūpono no nā nohona hana nui.
Nā kikoʻī huahana Ketoslimmo Kina Konjac Knot
| Inoa huahana: | ʻūhū konjacʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/momona/kō,kalaka haʻahaʻa/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5KCal |
| Pūmua: | 0.1g |
| Nā momona: | 0.1g |
| Kalapona: | 1.2g |
| ʻO ka fiber meaʻai | 3.2g |
| Sodium: | 7mg |
Pehea e hauʻoli ai
E hoʻokahe a holoi:Wehe mai ka ʻeke a holoi pono me ka wai anuanu e wehe i ka ʻono mai ka wai mālama i loko o ka ʻeke.
Kuke ʻana:E hoʻomoʻa i ka wai wela no 2 mau minuke no kahi ʻano palupalu; ma muli o ka lōʻihi o ka manawa e hoʻoholo ai i ke ʻano.
Nā Hoʻohuihui ʻAla:E hoʻolei me ka pesto, marinara, ʻaila sesame a i ʻole ka wai momona. E lawelawe me nā ʻiʻo i kālua ʻia, nā mea kanu i kālua ʻia a i ʻole nā mea kanu.
Ka Waiwai Meaʻai
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
He maikaʻi anei nā noodles konjac nou?
ʻOiaʻiʻo, ʻaʻole hiki i nā noodles konjac ke hōʻemi wale i kou kaumaha, hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, akā hoʻomaha pū i ka paʻa ʻana o ka ʻōpū ma ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka ʻōpū. Inā makemake ʻoe e olakino, he mea nui ka ʻai olakino kūpono a me ka hoʻoikaika kino.
No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
ʻOi aku ka pālua o ka nui o ka fiber i loko o nā noodles Konjac ma mua o ka pasta maʻamau. ʻO kona fiber glucomannan, ʻo ia hoʻi ke aʻa konjac, e hoʻoulu ai i ka ʻōpū e pehu e hana i ka manaʻo o ka piha. Hoʻohana ʻia ia ma ke ʻano he mea hoʻomānoanoa i kekahi mau meaʻai. ʻOiai ua ʻae ʻia i loko o nā noodles ma Australia, ua pāpā ʻia ʻo ia ma ke ʻano he mea hoʻohui i ka makahiki 1986 ma muli o kona hiki ke lilo i mea pōʻino a ālai i ka ʻōpū.
He aha nā mea i hana ʻia ai nā noodles konjac?
He 75% noodles a he 25% wai mālama ka noodles Konjac. ʻO ka mea maka nui ka pauka konjac, nona ke aʻa konjac a waiwai i ka cattamannan. He mea kōkua nui ia no ka pohō kaumaha, ka hoʻomalu ʻana i ke koko a me nā poʻe maʻi diabetes.
Hiki iaʻu ke ʻai i nā noodles konjac i kēlā me kēia lā?
ʻO ka Konjac glucomannan, he waiwai nui ka meaʻai i ka fiber dietary wai-hoʻoheheʻe ʻia, he nui kāna mau hana, ua hoʻolauna kaʻu ʻaoʻao mua o ka hale kūʻai a me ka nūhou i ka meaʻai konjac, ka hoʻokumu ʻana o nā kīʻaha meaʻai konjac gel, crisp a refreshing, ʻo ia ke kūpono o nā huahana nani, akā ʻaʻole ia e ʻōlelo ʻia e ʻai i kēlā me kēia lā, pono e kaulike ka hoʻoikaika kino ma mua o ka nui o ka wai.




