Konjac Fiber Noodles Kina Manufacturers soybean noodles keto丨Ketoslim Mo
E pili ana i kēia mea
ʻO nā noodles fiber Konjacmeaʻai keto, meaʻai no ka poʻe maʻi diabetes, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, pani noodle olakino, Soybeannā noodles konjacHana ʻia me ka pauka konjac kūlohelohe maʻemaʻe me ka pauka soybean. ʻO nā mea nui ka pauka konjac a me ka pauka soybean, no laila he melemele ke kala me ka ʻole o ka hoʻohui ʻana i kekahi pigment. Hana ʻia kā mākou meaʻai e like me nā koi meaʻai ma hope o ka hoʻāʻo ʻana a me ka hōʻoia, no laila hiki iā ʻoe ke hōʻoia e ʻai. Ua kaulana nā noodles fiber konjac ma mua o 40 mau ʻāina, ma ke ʻano he meaʻai olakino, hiki ke hana i kekahi mau meaʻai kūpono noʻeau emea ʻai mea kanua i ʻole nā kānaka e makemake ana e hoʻololi i kā lākou ʻano o ka ʻai ʻana.
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
1. E hoʻokahe i ka wai onā nūdela shiratakia laila holoi no ka manawa pōkole me ka wai anuanu a waiho ʻia.
2. E hoʻomehana mua i kahi pā me ka ʻaila kuke. E hoʻohui i kahi ʻāpana keʻokeʻo o ka ʻakaʻakai ʻōmaʻomaʻo, ke kālika, a me ke kinika. E kāwili no kahi o 1 minuke.
3. E hoʻohui i ka kāpeti i haehae ʻia a kālua no kahi o 2 mau minuke. E ninini i loko o ka 1/4 kīʻaha wai wela a kuke hou e mae ka kāpeti. E hoʻohui i nā kāloti a laila kālua no 30 kekona hou aku.
4. E hoʻohui i ka ʻōpae a hoʻowali a hiki i ka wā e ʻulaʻula ai ka ʻōpae.
5. Hoʻohuinā nūdela shiratakiE ninini i nā mea ʻala a hoʻowali e hui pū i nā mea āpau. E ʻai me ka hauʻoli.
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela soya konjac -ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai, mana soya |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/ |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 53KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 3.7g |
| Sodium: | 0 mg |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.
He maikaʻi anei nā noodles konjac nou?
ʻOiaʻiʻo, ʻaʻole hiki i nā noodles konjac ke hōʻemi wale i kou kaumaha, hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, akā hoʻomaha pū i ka paʻa ʻana o ka ʻōpū ma ka hoʻomaʻemaʻe ʻana i ka ʻōpū. Inā makemake ʻoe e olakino, he mea nui ka ʻai olakino kūpono a me ka hoʻoikaika kino.
No ke aha i pāpā ʻia ai nā noodles konjac?
ʻOi aku ka pālua o ka nui o ka fiber i loko o nā noodles Konjac ma mua o ka pasta maʻamau. ʻO kona fiber glucomannan, ʻo ia hoʻi ke aʻa konjac, e hoʻoulu ai i ka ʻōpū e pehu e hana i ka manaʻo o ka piha. Hoʻohana ʻia ia ma ke ʻano he mea hoʻomānoanoa i kekahi mau meaʻai. ʻOiai ua ʻae ʻia i loko o nā noodles ma Australia, ua pāpā ʻia ʻo ia ma ke ʻano he mea hoʻohui i ka makahiki 1986 ma muli o kona hiki ke lilo i mea pōʻino a ālai i ka ʻōpū.
Loaʻa i nā noodles konjac ka fiber?
Loaʻa i nā noodles Konjac ka nui o ka fiber. Inā hana ʻia me nā mea kanu ʻē aʻe, e like me nā noodles paukena, ʻo kā lākou mau mea hoʻohui he pauka pauka a me ka pauka konjac. Kōkua ka fiber meaʻai i ka mālama ʻana i ka hana maʻamau o ka ʻōpū o ke kino kanaka a he mea haʻahaʻa ka ikehu. ʻO nā meaʻai maʻamau i waiwai i ka fiber ʻo ia ka konjac;





