konjac noodles ai Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
Nui nā ʻano e ʻai ai: ʻŌpae anuanu, wehe i ka ʻeke, holoi i kameaʻaiʻo ka mua, e hoʻokomo i loko o ka ipuhao a kuke no 5 mau minuke, e wehe, e kau i nā kīʻaha ʻaoʻao a me nā mea ʻala, ʻo ke ala ʻelua e ʻai ai: Ke moʻa a wehe ʻia, hiki ke hoʻomoʻa ʻia me nā ʻiʻo ʻē aʻe a i ʻole nā kīʻaha ʻaoʻao, he kūpono no ka vegan friendly diwahine
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | ʻAi ʻai Vegan ʻŌpae Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
E kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna mai iā mākou





