nā noodles konjac skinny pasta kūʻai nui nā noodles konjac organik | Ketoslim Mo
nā noodles konjac pasta wīwīʻO nā mea nui ka palaoa konjac, kahi ʻokoʻa mai nā pasta fettuccine ʻē aʻe a i ʻole nā noodles ricerice i kona ʻano, he pālahalaha ka lasagna, ʻo kēianoodleshe poepoe, a ʻoiaʻiʻo ʻaʻole kēia i hoʻoholo ʻia e ka maikaʻi o kahi meaʻai a ʻaʻole paha, he Gluten Free loa ia a kiʻekiʻe i ka fiber, Hele mai lākou i loko o kahi pūʻolo o 270 grams, a hiki iā ʻoe ke hoʻopilikino i ka ʻōpala waho āu e makemake ai.
ʻO ke kūʻai nui ʻana i ka gluten free konjac shirataki pasta haʻahaʻa calorie Konjac Udon Noodle
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela Udon Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
He olakino anei ka pasta wīwī?
| KaʻAnuʻu Hana 1 | ʻO ka nui o ka carbohydrate fermentable o ka konjac he mea maikaʻi ia no kou olakino, akā hiki ke paʻakikī ke hoʻoheheʻe ʻia no kekahi poʻe me nā pilikia ʻōpū. Ke ʻai ʻoe i ka konjac, ferment kēia mau carbohydrates i loko o kou ʻōpū nui, kahi e hiki ai iā lākou ke hana i nā hopena ʻaoʻao gastrointestinal. Akā hoʻomaʻemaʻe pū ia i kou ʻōpū, e lawe ana i nā mea ʻawaʻawa a me nā ʻōpala mai kou kino. |
| KaʻAnuʻu Hana 2 | ʻAʻole pono ʻoe e hopohopo e pili ana i ke olakino o kēia mau meaʻai, ua hele kēlā me kēia ʻoihana meaʻai ma o ka ʻike ʻana o ke aupuni kūloko, a he nui nō hoʻi nā palapala hōʻoia e like me: HALAL a me KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, e hala nā mea i hoʻokuʻu ʻia aku i ka nānā ʻana o nā dute. |
E aʻo hou aʻe e pili ana i nā huahana Ketoslim Mo
He maikaʻi anei nā noodles konjac no ka pohō kaumaha?
ʻOiaʻiʻo, ʻono ikaika a hōʻoluʻolu hoʻi ka meaʻai gel i hana ʻia e ka konjac glucomannan, ʻo ia ka meaʻai kūpono no ka poʻe makemake i ka nani, ke olakino a me ka pohō kaumaha. Hiki i ka ʻai ʻana i ka konjac ke kōkua i ke kino o ke kanaka e pohō kaumaha. ʻO ka mea mua, aia ka konjac i ka glucomannan, kahi e puʻupuʻu ai ma hope o ke komo ʻana i ke kino o ke kanaka, e hoʻomāʻona ai i ka poʻe, e hōʻemi ana i ka makemake o ke kino o ke kanaka, a pēlā e hōʻemi ai i ka lawe ʻana i ka meaʻai calorie, kahi hopena i ka pohō kaumaha. ʻO ka lua, ua waiwai ka konjac i ka fiber dietary, hiki ke hoʻoulu i ka peristalsis ʻōpū o ke kanaka, e hoʻolalelale i ka defecation kanaka, e hoʻopōkole i ka manawa noho o ka meaʻai i loko o ke kino o ke kanaka, a he hopena maikaʻi i ka pohō kaumaha. Eia kekahi, ʻo ka konjac kekahi ʻano meaʻai alkaline maikaʻi no ke kino. Inā ʻai ka poʻe me ke kino acidic i ka konjac, hiki ke hoʻohui ʻia ka mea alkaline i loko o ka konjac me ka mea acidic i loko o ke kino e hoʻolaha i ka metabolism kanaka a wikiwiki i ka ʻai ʻana i nā calorie, kahi hopena maikaʻi i ka pohō kaumaha o ke kino. Eia nō naʻe, pono e hoʻomaopopo ʻia no ka mea aia ka konjac i kahi nui o ka starch, ʻo ka hoʻohana nui ʻana iā ia he mea maʻalahi ke hoʻonui i ka nui o ka wela i loko o ke kino a loaʻa ka hopena kū'ē i ka hele ʻana i kahi mamao loa, no laila pono mākou e makaʻala. Inā makemake ʻoe e lilo i ke kaumaha me ke kūpono, pono ʻoe e hoʻohui i ka ʻai a me ka hoʻoikaika kino e olakino.
Pehea e ʻai ai i nā noodles konjac?
Hiki ke hoʻohuihui ʻia nā noodles Konjac me nā noodles, anu, nā noodles sopa, nā noodles palai, mākaukau e ʻai, hiki ke hoʻohuihui ʻia me ka salakeke e ʻai: e like me kou makemake, hiki ke hoʻohui i nā ʻano mea ʻono like ʻole, nā ʻano meaʻai like ʻole, e hana i nā noodles hui ʻono. E hoʻolapalapa e ʻai: hiki ke hoʻohālikelike i nā kumu sopa like ʻole, e hoʻohui i nā kīʻaha ʻaoʻao, e hoʻohui i nā noodles konjac e hoʻolapalapa, nā noodles sopa calorie haʻahaʻa, ʻono a mākaukau e ʻai. E ʻai i ka palai: ʻO nā noodles Konjac Q bomb refreshing, e hoʻohui i nā mea kūpono, e hoʻoulu, hiki ke hauʻoli i nā noodles palai calorie haʻahaʻa.
Pehea ka ʻono o nā noodles konjac?
ʻAʻole like ka ʻono o nā noodles konjac me kekahi mea ʻē aʻe. E like me ka pasta maʻamau, he kūlike ʻole lākou, a e lawe i ka ʻono o kekahi mea ʻono āu e hoʻohana ai. Eia nō naʻe, inā ʻaʻole ʻoe e hoʻomākaukau pono iā lākou, hiki i nā noodles konjac ke loaʻa kahi ʻano ʻūlū a ʻoi iki paha. Ua hoʻohana ʻia no nā ʻano hoʻohana like ʻole, ʻo ia hoʻi no ka hana ʻana i nā meaʻai olakino no ke kumu o ka hōʻemi kaumaha.




