Nā Nūdela Kūʻai Nui no ka pohō kaumaha Nā nūdela konjac udon maʻamau | Ketoslim Mo
Nūdela udon Konjache meaʻai kū hoʻokahi ia, ka mea e hoʻomāʻona ai i nā kānaka, no laila e kaohi ana i ka lawe ʻana i nā meaʻai ʻē aʻe he nui ka calorie e hoʻokō ai i ka hopena o ka pohō kaumaha, akā me nā calorie liʻiliʻi loa.
Kēia mau meanoodles no ka pohō kaumahawaiwai i ka glucomannan, i hana ʻia mai ke aʻa konjac i lokopauka konjaca hana ʻia i loko o nā noodles laiki, nā noodles maggi a i ʻole nā noodles ramen. ʻO ka ʻoiaʻiʻo, ua hōʻike ʻia nā haʻawina he nui e hiki i ka glucomannan ke kōkua iā ʻoe e hoʻemi i ke kaumaha.
ʻAʻohe gluten konjac pasta shirataki noodle 270g Konjac udon noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Nūdela Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/momona/kō,kalaka haʻahaʻa/fiber kiʻekiʻe |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1.2g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
Makemake paha ʻoe
He maikaʻi anei nā noodles no ka pohō kaumaha?
Hiki i ka ʻai ʻana i ka konjac ke kōkua i ke kino o ke kanaka e hōʻemi i ke kaumaha. ʻO ka mea mua, aia ka glucomannan i loko o ka konjac, kahi e pupuhi ai ma hope o ke komo ʻana i ke kino o ke kanaka, e hoʻopiha ai i nā kānaka, e hōʻemi ana i ka makemake o ke kino o ke kanaka, a pēlā e hōʻemi ai i ka lawe ʻana i ka meaʻai calorie, kahi hopena i ka hōʻemi kaumaha. ʻO ka lua, ua waiwai ka konjac i ka fiber dietary, hiki ke hoʻoulu i ka peristalsis ʻōpū o ke kanaka, e hoʻolalelale i ka defecation o ke kanaka, e hoʻopōkole i ka manawa noho o ka meaʻai i loko o ke kino o ke kanaka, a he hopena maikaʻi hoʻi i ka hōʻemi kaumaha. Eia kekahi, ʻo ka konjac kekahi ʻano meaʻai alkaline maikaʻi no ke kino. Inā ʻai ka poʻe me ke kino acidic i ka konjac, hiki ke hoʻohui ʻia ka mea alkaline i loko o ka konjac me ka mea acidic i loko o ke kino e hoʻolaha i ka metabolism o ke kanaka a hoʻolalelale i ka ʻai ʻana i nā calorie, kahi hopena maikaʻi i ka hōʻemi kaumaha o ke kino. Eia naʻe, pono e hoʻomaopopo ʻia no ka mea aia ka konjac i kahi nui o ka starch, ʻo ka hoʻohana nui ʻana iā ia he mea maʻalahi ke hoʻonui i ka nui o ka wela i loko o ke kino a loaʻa ka hopena ʻē aʻe o ka hele ʻana i kahi mamao loa, no laila pono mākou e makaʻala. Inā makemake ʻoe e lilo i ke kaumaha ma ke ʻano kūpono, pono ʻoe e hoʻohui i ka ʻai a me ka hoʻoikaika kino e olakino ai
He maikaʻi anei ʻo Chowmein no ka pohō kaumaha?
ʻAʻohe hopena o ka palai maʻamau i ka pohō kaumaha, ʻaʻohe ona hopena, akā inā ʻoe e ʻai i nā noodles konjac, aia i loko o ia ka glucomannan hiki ke hoʻoulu i ka neʻe ʻana o ka gastrointestinal, hoʻopau i nā mea ʻawaʻawa i loko o ke kino, i mea e hoʻokō ai i ka hopena o ka pohō kaumaha.
Hiki i nā noodles ke hoʻomomona iā ʻoe?
ʻAʻole maopopo iaʻu inā e hoʻomomona nā noodles maʻamau iā ʻoe, akā, ʻaʻole loa e hoʻomomona nā noodles konjac, ma ke ʻano ʻē. E hoʻowiwi nā noodles Konjac iā ʻoe.





