shirataki lasagna noodles 270 g konajc soybean cold noodle | Ketoslim Mo
Lasagna soya a Shiratakihiki ke lawelawe ʻia ma nā ʻano he nui: ʻO ka mua, ma ke ʻano he anupasta lahilahi, holoi i ka lasagna i ʻelua manawa, hoʻolapalapa i loko o ka pā no ʻelima mau minuke, wehe i nā noodles, e hoʻomaʻalili, a lawelawe me ka mea ʻono. ʻO ka lua, hiki iā ʻoe ke kuke i ka sopa, e kau i kekahi ʻiʻo momona a me nā mea kanu ʻono, kahi ʻeke onā noodles konjache 270g, he ʻāpana nui
ʻO ka noodles konjac kiʻekiʻe, kahi ʻeke kūʻokoʻa o ka lasagne shirataiki me kahi ʻeke o 270 g konajc soybean cold noodles
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Konjac SoybeanNūdela Anu Konjac-ʻO Ketoslim Mo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 270g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai, palaoa soya |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko,noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 11Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 1g |
| Sodium: | 0mg |
Ka Waiwai Meaʻai
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino
Kōkua i ka pohō kaumaha
Kaloka haʻahaʻa
He kumu maikaʻi o ka fiber meaʻai
ʻO ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia
Hoʻēmi i ka hypercholesterolemia
Keto aloha
Hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko
ʻAno ʻai ʻana i ke ʻano noodles anu soya
| KaʻAnuʻu Hana 1 | ʻAno Hana 1: holoi ʻia me ka wai, e like me ka makemake pilikino o nā mea ʻala punahele, hiki ke ʻai ʻia nā mea kanu, ka ʻiʻo a pēlā aku. He maʻalahi loa a kūpono hoʻi. ʻAno 2: ma hope o ka wehe ʻana i ka ʻeke, holoi i nā noodles no 3 mau minuke, hoʻolapalapa i ka wai i loko o ka ipuhao, e hoʻokomo i nā noodles i loko o ka ipuhao, e hoʻolapalapa no 5 mau minuke, e lawe mai i kahi paila, e hoʻokomo i ka paʻakai a me nā mea ʻala a me nā kīʻaha ʻaoʻao e ʻohi a ʻai. Hana 3: kuʻi i ka ipu wela Makemake ka poʻe Kina i ke ʻano o ka ʻai ʻana i ka ipu wela. E holoi mua i ka ʻili o ka pīni me ke anu, e kau ma luna o ka pā, e kali a hoʻolapalapa ka ipu wela, e kuke no 2 mau minuke, a laila hiki iā ʻoe ke ʻai. |




