Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
E kūʻai i ka jelly zero-calorie maikaʻi loa ma ke kumu kūʻai haʻahaʻa loa?
Ua hele mai ʻoe i kahi kūpono! He kahua pūnaewele kūpono ʻo Global Search no nā lama a me nā mea kūʻai aku e hoʻolaha i kā lākou huahana a no nā mea kūʻai aku e kūʻai i kā lākou waiwai. Me ka laulā o nā huahana i nā haneli o nā mahele, ʻo ia kahi e kū ai no nā mea āu e pono ai.
Hana pū mākou me nā tausani o nā lama alakaʻi a me nā mea kūʻai aku hilinaʻi e lawe mai iā ʻoe i kahi koho ākea o nā huahana. MeʻO Ketoslim Mo, e ʻike ʻoe i nā hale kūʻai kūhelu o ka brand a me nā mea kūʻai aku kūʻokoʻa ʻē aʻe e kūʻai aku ana100% huahana maoli,e hāʻawi pākahi ana i nā waiwai a me nā lawelawe e hoʻokō i nā koi o kēlā me kēia mea kūʻai. I ka wā e kūʻai ai i ka jelly zero-calorie, ʻaʻole ʻoe me ka ʻole o nā koho. E hauʻoli i nā mālama kālā nui, nā uku hoʻēmi a me ka waiwai maikaʻi loa ke kūʻai ʻoe i ka jelly 0 calorie maketoslim Mono ke kumukūʻai a me ka maikaʻi.
E hoʻouna pololei ʻia kāu Calorie Jelly i kou puka, ma nā wahi a pau āu e noho ai, me ka hōʻoia ʻole ʻia o ka hoʻihoʻi ʻana me ka pilikia ʻole. ʻO ka hōʻoia ʻana i ka maikaʻi o ka huahana a me ka ʻoluʻolu o ka mea kūʻai aku kā mākou mea nui. E nānā i nā ʻano like ʻole o nā jellies 0 calorie a kau i kāu kauoha i kēia manawa!
Inā ʻoe e ʻimi nei i kahi kiʻekiʻe a i ʻole ke kumukūʻai kūpono jelly calorie ʻoley, hiki iā ʻoe ke kiʻi ma aneʻi! Hiki ke hoʻohana ʻia ʻo Konnyaku i ʻelua mau ʻono like ʻole: peach a me ka hua waina. E haehae ma ke kaha kiko ma ka piko o ka ʻeke liʻiliʻi, hiki ke ʻai pololei ʻia ka extrusion, mai hopohopo e pili ana i ka ʻai ʻana i ka jelly e hilahila loa ai ʻoe, ʻo ke kī he 0 calories kiʻekiʻe ka fiber, ʻo ka poʻe e nalowale ana ke kaumaha mai poina!
Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | ʻO ka jelly Konjac |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 300g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Palaoa Konjac, Wai |
| Ka nui o ka momona (%): | 0 |
| Nā Hiʻohiʻona: | gluten/momona/ʻaʻohe kō, haʻahaʻa carb/kiʻekiʻe fiber |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū i Kina2. Ma luna o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ka OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 0Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0 g |
| Kalapona: | 4.5g |
| kōpaʻa | 0g |
| Sodium: | 0mg |
Hiki paha iā ʻoe ke makemake:
Pānaʻi Meaʻai Kūpono -- Nā Meaʻai ʻAi Ola Kino





