nā huahana konjac Meaʻai olakino Vegan Ketoslim Mo Ipu wela ʻōpū huluhulu keʻokeʻo
E pili ana i kēia mea
Nā huahana Konjac: Hoʻokomo pū ʻia nā huahana Konjaclaiki shirataki, noodles shirataki, ʻōpae konjac,nā meaʻai māmā konjac, a pēlā aku. ua kapa ʻia ʻo ia he ʻōpū huluhulu konjac keʻokeʻo. i unuhi ʻia maiaʻa konjac, ka mea i kapa ʻia hoʻi ʻo konnyaku, ʻO ka inoa Latina no kamea kanu konjac
ʻo iaʻAmorphophallusUa kapa pū ka poʻe iā ia he konjaku, ʻuala ʻelepani, alelo diabolo, pāma nahesa, a me ka lilia voodoo. ʻO ka ʻōpuʻu o ka mea kanu - ka ʻāpana o ka mea kanu e ulu ana ma lalo o ka honua - aia kahi fiber hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i kapa ʻiaglucomannan.
ʻO kēiaaʻa konjacua like ke ʻano o nā meaʻai me ka ʻōpū huluhulu, keʻokeʻo ke kala, ʻono nau, akāmeaʻai vegan, hoʻohana ʻia nā meaʻai ma nā ʻano hana like ʻole e like me ka ipu wela, nā meaʻai māmā, nā kīʻaha ʻaoʻao.. nā ʻano e like me ka ʻiʻo ʻōpū huluhulu, meaʻai haʻahaʻa calorie, pani kūpono no ka poʻe e ʻai ana, maikaʻi hoʻi no ka poʻe maʻi diabetes.
PEHEA E HOʻOʻAI AI/HOʻOHANA AI:
1. E hoʻomehana i ka ipuhao a hiki i ka paila ʻana.
2. E holoi i ka ʻōpū huluhulu no 1 a 2 mau minuke.
3. E hoʻokomo iā lākou i loko o ka ipu wela, a laila holoi iā lākou i loko o ka ipuhao, no kekona a i ʻole e hoʻolapalapa wale e like me kou makemake.
3. E ʻai wale i ka meaʻai ʻono.
Nā Lepili Huahana
| Inoa huahana: | ʻŌpū huluhulu konjac keʻokeʻo |
| Kaumaha ʻupena no nā noodles: | 500g |
| Mea Hoʻohui Nui: | Wai,Palaoa Konjac |
| Ola papa: | 12 mahina |
| Nā Hiʻohiʻona: | ʻaʻohe gluten/ Haʻahaʻa ka protein/ Haʻahaʻa ka momona |
| Hana: | e hoʻemi i ke kaumaha, e hoʻohaʻahaʻa i ke kō koko, nā noodles ʻai |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi-kū ma Kina 2. Ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike 3. Loaʻa ʻo OEM & ODM & OBM 4. Nā laʻana manuahi 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke meaʻai
| Ikehu: | 73kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Nā momona: | 0g |
| Kalapona: | 2.8g |
| Sodium: | 0mg |
Nīnau a me nā Pane:
No ke aha i pāpā ʻia ai ka konjac?
Ua pāpā ʻia mai nā huahana confectionery e ke Komisina ʻEulopa ma muli o nā pōʻino hiki ke loaʻa i nā keiki.
Aianā noodles konjacmaikaʻi ʻole iā ʻoe?
ʻAʻole, ua ʻike ʻia e ka noiʻi hiki i ka konjac ke kōkua i ka hoʻohaʻahaʻa ʻana i ka cholesterol holoʻokoʻa, ka LDL (maikaʻi ʻole) cholesterol, a me nā triglycerides.
Ua pāpā ʻia ka konjac ma Australia?
ʻAe, ma muli o ka hiki ke pilikia i nā keiki.
Nā mea hou aku e ʻimi ai
ʻO Ketoslim mo Co., Ltd. kahi mea hana meaʻai konjac me nā lako hoʻāʻo i lako pono ʻia a me ka ikaika loea ikaika. Me kahi ākea ākea, maikaʻi ke ʻano, nā kumukūʻai kūpono a me nā hoʻolālā kaila, hoʻohana nui ʻia kā mākou huahana i ka ʻoihana meaʻai a me nā ʻoihana ʻē aʻe.
ʻO kā mākou mau pono:
• 10+ mau makahiki o ka ʻike ma ka ʻoihana;
• 6000+ kuea ka nui o ka wahi kanu;
• 5000+ tons ka hoʻopuka makahiki;
• 100+ mau limahana;
• 40+ mau ʻāina hoʻokuʻu aku.

He mea ʻino anei nā noodles konjac iā ʻoe?
ʻAʻole, ua hana ʻia ia mai ka fiber meaʻai hiki ke hoʻoheheʻe ʻia i ka wai, kahi e kōkua ai i ka pohō kaumaha.
No ke aha i pāpā ʻia ai ke aʻa konjac ma Australia?
ʻOiai ua manaʻo ʻia ka huahana e ʻai ʻia ma ke kaomi mālie ʻana i ka ipu, hiki i ka mea kūʻai ke omo i ka huahana me ka ikaika e hoʻokomo ʻole ai i loko o ka trachea. Ma muli o kēia pōʻino, ua pāpā ka ʻAhahui ʻEulopa a me Australia i ka jelly hua Konjac.
Hiki i nā noodles konjac ke hoʻomaʻi iā ʻoe?
ʻAʻole, i hana ʻia mai ke aʻa konjac, he ʻano mea kanu maoli ia, ʻaʻole e hana ʻino ka noodles konjac i hana ʻia iā ʻoe.
He Keto anei nā noodles konjac?
He keto-friendly nā noodles Konjac. He 97% wai a he 3% fiber. He carb ka fiber, akā ʻaʻohe ona hopena i ka insulin.





