Laiki Konjac Maloʻo ʻEkolu Kala Keto | Laiki Glycemic Haʻahaʻa | Ketoslim Mo
E pili ana i ka mea
ʻO Ketoslim MoʻO Keto Tri-ColourLaiki Konjac maloʻohe huahana momona a ʻono hoʻi me ka index glycemic haʻahaʻa, i hoʻolālā kūikawā ʻia no ka poʻe e hahai ana i ka ʻai ketogenic. Hana ʻia me ka konjac, kahi mea kanu aʻa haʻahaʻa-calorie, kiʻekiʻe-fiber, hāʻawi mākou iā ʻoe i kahi koho ʻē aʻe no ka laiki kuʻuna.
Loaʻa ia i ʻekolu mau waihoʻoluʻu ʻālohilohi, poni, ʻōmaʻomaʻo a me ka melemele, e hōʻike ana i ʻekolu mau ʻano palaoa, e hoʻohui ana i nā ʻano like ʻole i kāu mau meaʻai. ʻO kēia kala waihoʻoluʻulaiki konjacʻaʻole wale ia e hoʻomāʻona i kou mau ʻono akā e hoʻohui pū i kahi pop o ke kala i kāu mau meaʻai keto.
ʻO ka hiʻohiʻona
ʻO nā hiʻohiʻona nui ʻelima o ke keto ʻekolu kalalaiki konjachuahana me ka helu glycemic haʻahaʻa:
1. Meaʻai kuʻuna Kina no ka poʻe ʻai mea kanu maʻalahi
2. E koho i ke kanu kumu organik
3. Kanu ʻana i ka nohona, ʻaʻohe mea hoʻouluulu kemika a i ʻole nā pesticides
4. Nānā lima e hōʻoia i ka maikaʻi o ka huahana
5. Nā huahana palapala hōʻoia
Nā Pōmaikaʻi
ʻO nā pono nui 4 o ka huahana keto ʻekolu kala konjac rice haʻahaʻa glycemic index:
1. ʻAi, momona haʻahaʻa a me ka pani ʻai piha
2. Glycemic Haʻahaʻa / Gi Haʻahaʻa
3. Kūpono no ka poʻe maʻi diabetes
4. Koho palaoa, piha a nau
Wehewehe Huahana
| Inoa huahana: | Laiki Konjac ʻekolu kala |
| Mea Hoʻohui Nui: | Laiki, palaoa millet, palaoa kulina, palaoa ʻuala poni, palaoa ʻuala, palaoa ʻuala, palaoa buckwheat, palaoa ʻoka, palaoa quinoa, palaoa bale kiʻekiʻe, pauka protein palaoa, pauka fiber meaʻai, pauka melon ʻawaʻawa, pauka cordyceps militaris, pauka celery, pauka pīni mung, pauka ʻuala, pauka aʻa kudzu, ʻāpana lau mulberry, pauka wolfberry, pauka flaxseed,pauka konjac, pauka poria, palaoa amylose kiʻekiʻe (kūpaʻa), paʻakai ʻai |
| Nā Hiʻohiʻona: | Haʻahaʻa Gi/Momona Haʻahaʻa/Kalaka Haʻahaʻa/Sodium Haʻahaʻa |
| Hana: | Hoʻemi Kaumaha, Hoʻemi i ke Koko, Nā Meaʻai ʻē aʻe no ka Maʻi Diabetes |
| Palapala hōʻoia: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Kaumaha ʻupena: | hiki ke hoʻopilikino ʻia |
| Kalapona: | 75.2g |
| Ka nui o ka momona: | 1.7g |
| Ola Papa: | 12 mau mahina |
| Pūʻolo: | ʻEke, Pahu, ʻEke liʻiliʻi, Pūʻolo hoʻokahi, Pūʻolo Vacuum |
| ʻO kā mākou lawelawe: | 1. Hoʻolako hoʻokahi |
| 2. ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike | |
| 3. Loaʻa ka OEM ODM OBM | |
| 4. Nā laʻana manuahi | |
| 5. MOQ haʻahaʻa |
ʻIke Meaʻai
| Nā ʻIke Meaʻai | |
| 2 lawelawe no kēlā me kēia pahu | |
| Ka nui o ka lawelawe ʻana | 1/2 pūʻolo (100g) |
| Ka nui no kēlā me kēia lawelawe ʻana: | 356 |
| Nā Kalori | |
| %Ka Waiwai o kēlā me kēia lā | |
| Huina Momona 1.7g | 3% |
| Momona Kūpaʻa 0g | 0% |
| Momona Trans 0g | |
| Huina Kalapona 75.2g | 25% |
| Pūmua 7.4g | 12% |
| ʻO ka fiber meaʻai 2.6g | 10% |
| Huina o nā kō 0g | |
| E hoʻokomo i 0g o nā kō i hoʻohui ʻia | 0% |
| Sodium 42g | 2% |
| ʻAʻole ia he kumu koʻikoʻi o nā calorie mai ka momona, ka momona saturated, ka momona trans, ka cholesterol, ke kō, ka wikamina A, ka wikamina D, ka calcium a me ka hao. | |
| *Hoʻokumu ʻia nā Pakeneka o kēlā me kēia lā ma kahi papaʻai 2,000 calorie. | |
Kiʻi kikoʻī
Nā hiʻohiʻona kūpono
Hale Hana






